Nowość od Wojciecha Wójcika już niebawem!

Nowość od Wojciecha Wójcika - sprawdź na TaniaKsiazka.plNowość od Wojciecha Wójcika to nie lada gratka dla wszystkich miłośników twórczości polskiego pisarza. Poza tym powody do zadowolenia mają także wielbiciele literatury kryminalnej i sensacji. Ponieważ najnowsza książka autora włączy w sobie elementy właśnie tych dwóch gatunków.

Powieść pt. Himalaistka jest już dostępna w sprzedaży i zainteresuje nawet najbardziej wymagających odbiorców. Tym samym, jeśli do tej pory nie było wam po drodze z twórczością tego pisarza, dziś macie idealną okazję, by nadrobić zaległości. Gwarantujemy, że nie pożałujecie. Sprawdźcie sami!

Nowość od Wojciecha Wójcika – kilka słów o fabule książki Himalaistka

Właśnie trwa narodowa zimowa wyprawa na K2. Kiedy uczestnicy docierają do decydującej fazy, niespodziewanie zmienia się pogoda. W związku z tym Łukasz Lewicki, zmuszony do dramatycznego odwrotu spod samego wierzchołka, spada na dno lodowej szczeliny. To właśnie tam mężczyzna natyka się na zamarznięte ciało Iwetty Miller. Znana himalaistka zaginęła pół roku wcześniej. Tymczasem z jej głowy sterczy czekan.

W Polsce wszystkie media z zainteresowaniem śledzą losy wyprawy. A Majka dostaje swój pierwszy poważny, dziennikarski temat i od razu trafia na bombę. Ponieważ przed laty w tej samej części zbocza znaleziono ciało ojca Iwetty, który z niewiadomych przyczyn skoczył w przepaść. Czy to możliwe, że to jedynie zbieg okoliczności?

Łukaszowi udaje się ostatkiem sił dotrzeć do obozu. Ze sobą ma coś cennego – to telefon Iwetty. Mężczyzna nie przypuszcza nawet, że oto dopiero początek jego walki o życie. Morderca nie może dopuścić, by wskazał miejsce, gdzie znalazł ciało himalaistki. Na dzikich pustkowiach Karakorum rozpoczyna się polowanie.

Przypominamy, że nowość od Wojciecha Wójcika jest już dostępna w sprzedaży. Prezentowaną dziś powieść pt. Himalaistka znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy tę książkę każdemu miłośnikowi literatury kryminalnej i sensacyjnej. Autor po raz kolejny udowadnia, że jego krajowy sukces nie jest kwestią przypadku. Stworzył niezwykle dynamiczną i zaskakującą historię, która trzyma w napięciu i niepewności aż do rozwiązania akcji. Sprawdźcie i przekonajcie się o tym sami!

Przeczytaj także