Nowość od Wojciecha Chmielarza – Żmijowisko!

Nowość od Wojciecha Chmielarza Żmijowisko - kup na TaniaKsiazka.plNowość od Wojciecha Chmielarza to nie lada gratka dla wszystkich miłośników polskiej literatury i thrillerów z elementami kryminału i sensacji. Autor to jeden z niekwestionowanych mistrzów tego rodzimego gatunku. W błyskawicznym tempie skradł serca Czytelników w całym kraju, a jego każda nowa powieść cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród odbiorców. Nic dziwnego. Wojciech Chmielarz tworzy historie, które trzymają w napięciu aż do dostatniej strony. Jednocześnie porusza tematy niełatwe. Tym razem opowiada o niszczącej tragedii i próbie, przekraczającej ludzkie wyobrażenia. To historia o zdradzie, bólu, strachu, miłości zbrodni i karze. I o tym, ile jesteśmy w stanie zrobić dla naszych dzieci oraz jak wiele nas to kosztuje. Książka pt. Żmijowisko, nowość od Wojciecha Chmielarza, jest już dostępna! Koniecznie sprawdźcie ten tytuł!

Nowość od Wojciecha Chmielarza – tragedia, która niszczy i czas, który nie przynosi pocieszenia

Grupa trzydziestoletnich przyjaciół ze studiów, jak co roku, spędza wspólnie z rodzinami wakacje. Tym razem, by „naładować baterie”, wybrali agroturystykę ukrytą wśród jezior i lasów. Ośrodek mieści się we wsi Żmijowisko. O morderczym pędzie do sukcesu i trudach wielkomiejskiego życia pozwalają zapomnieć im alkohol i narkotyki. Zakrapiane imprezy i huczne zabawy doskonale zdają się niwelować stres. Jednak w tych sprzyjających okolicznościach, w tłumie długoletnich przyjaciół, pojawiają się również skrywane urazy, dawne uczucia i wzajemne pretensje.

Podczas jednej z takich imprez jeden z uczestników niemal topi towarzysza. Dochodzi do kłótni, która błyskawicznie otwiera dawne rany. Następnego dnia okazuje się, że córka jednej z par, piętnastoletnia Ada znika bez śladu. Jakby rozpłynęła się w powietrzu. Chociaż wszyscy włączyli się w poszukiwania, dziewczyny nie udaje się odnaleźć.

Dokładnie rok później jej ojciec wraca do Żmijowiska, by ostatni raz spróbować odnaleźć córkę. Minione dwanaście miesięcy było dla niego istnym koszmarem. Znienawidziła go cała Polska. Ale okazuje się, że do niewielkiej miejscowości nie wraca sam.

Nowość od Wojciecha Chmielarza pt. Żmijowisko znajdziecie tutaj. Polecamy tę książkę wszystkim miłośnikom thrillerów z elementami dobrego kryminału i sensacji.

Przeczytaj także