Nowość od Virginii Cleo Andrews już w czerwcu!

Nowość od Virginii Cleo Andrews Wielki sekret - kup na TaniaKsiazka.plNowość od Virginii Cleo Andrews z pewnością ucieszy wszystkie miłośniczki twórczości pisarki. Choć autorka zmarła w 1986 roku, jej książki wciąż cieszą się ogromną popularnością wśród Czytelniczek na całym świecie. A ponieważ niektóre historie nie doczekały się zakończenia, spadkobiercy pisarki poprosili o pomoc Andrew Neidermana. Tym samym odbiorcy mogą cieszyć się kolejnymi wspaniałymi pomysłami amerykańskiej twórczyni, które zostały doprowadzone do końca. Dziś mamy przyjemność prezentować książkę pt. Wielki sekret, która na polskim rynku pojawi się 6 czerwca 2018 roku. Przypadnie ona do gustu wszystkim miłośniczkom rodzinnych sag. Powieść jest bowiem prequelem do sagi o rodzie De Beers. Jeśli zatem do tej pory nie miałyście okazji zapoznać się z twórczością tej pisarki, teraz jest idealny moment, by nadrobić zaległości. Koniecznie sprawdźcie to same!

Nowość od Virginii Cleo Andrews – poznajcie wydarzenia sprzed bestsellerowej sagi

Główną bohaterką powieści jest Willow De Beers, która zmaga się właśnie ze śmiercią adopcyjnego ojca. Zgodnie z ostatnią wolą zmarłego, kobieta otrzymuje jego dziennik. To z kolei pozwala jej poznać sekrety rodzinne, ukrywane przez lata. Prawda, której dowiaduje się z zeszytu, jest tak szokująca, że całkowicie odmienia jej życie, jakie dotychczas wiodła na Florydzie w snobistycznym Palm Beach. Bohaterka w końcu dowiaduje się, kim naprawdę był jej rodzony ojciec. Odkrywa także, co łączyło go z jej biologiczną matką. Informacje z dziennika pozwalają jej także zrozumieć, dlaczego doświadczyła tyle przykrości od matki adopcyjnej. Ponadto poznaje także losy tajemniczej kobiety, która nie mogła swojej córki wychować, ale zawsze ją kochała.

Przypominamy, że nowość od Virginii Cleo Andrews pt. Wielki sekret na polskim rynku wydawniczym pojawi się 6 czerwca bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Książkę tę gorąco polecamy wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej i niezwykłych, wciągających sag rodzinnych. Powieści stworzone przez tę autorkę cieszą się wciąż ogromnym zainteresowaniem i dzieje się tak nie bez powodu. Historie Andrews poruszają i pozostają z Czytelnikami jeszcze długo po zakończeniu książki.

Przeczytaj także