Nowość od Vi Keeland – MMA fighter. Szansa!

Nowość od Vi Keeland MMA fighter. Szansa - sprawdź na TaniaKsiazka.plMMA fighter. Szansa taki tytuł nosić będzie nowość od Vi Keeland. Czytelniczkom, które gustują w gorących, miłosnych opowieściach nie trzeba przedstawiać tej autorki. Przypominamy, jeśli jednak coś umknęło waszej uwadze, że Keeland to twórczyni niezwykle wciągającej serii pt. MMA fighter.

Autorka skradła serca odbiorców na całym świecie i przez długi czas utrzymywała się na pierwszym miejscu bestsellerowej listy „New York Timesa”. Jej najnowsza powieść to kontynuacja słynnej serii, gdzie emocje sięgają zenitu, a w powietrzu nieustająco czuć seksualne napięcie. Poszukujecie pikantnej opowieści? Trafiłyście idealnie!

Nowość od Vi Keeland – czy arogancki i bezczelny fighter otrzyma drugą szansę?

Główną bohaterką jest Liv Michaels. To bystra i inteligentna kobieta, przed którą kariera zawodowa stoi właśnie otworem. Dzięki swojej determinacji jest na najlepszej drodze, by zacząć wymarzoną pracę. Zdaje się też, iż płynący wolno czas zdołał uleczyć jej wszystkie rany. Nawet tę najboleśniejszą – złamane serce.

Po drugiej stronie majaczy Vince Stone – marzenie niejednej kobiety. Jednak ten seksowny i zarazem władczy zawodnik MMA całą uwagę i energię skupia na karierze. Mężczyzna ma za sobą ciężkie dzieciństwo. Doświadczenia z przeszłości nauczyły go, że emocje to oznaka słabości. A miłość jest jedynie ciężarem, który ciągnie na dno. Ale to nie oznacza, że unika kobiet. Wręcz przeciwnie. Vince traktuje je jak królowe. Tyle że trwa to zaledwie jedną noc.

Ta dwójka bohaterów zna się z przeszłości. Oboje jednak nie wyszli za dobrze na tej znajomości. Dlatego, kiedy drogi Vincea i Liv ponownie się krzyżują, nie potrafią zrozumieć, co się dzieje. Chemia, która kiedyś ich połączyła, ponownie zaczyna działać. Gdy znajdują się w jednym pomieszczeniu, atmosfera robi się gęstsza a w powietrzu czuć niesamowite napięcie. Okazuje się, że nieufność oraz zaskoczenie miesza się z nieodpartym pożądaniem. Jak jednak zapomnieć o starych ranach, po których wciąż istnieją wyraźne i świeże blizny?

Książka pt. MMA fighter. Szansa w sprzedaży pojawi się 16 czerwca bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także