Nowość od Tillie Cole – światowy bestseller już w Polsce!

Nowość od Tillie Cole Nasze życzenie - kup na TaniaKsiazka.plNowość od Tillie Cole to doskonała propozycja dla wszystkich miłośniczek literatury kobiecej i romansów. Książka pt. Nasze życzenie to gorąca nowość, która szturmem podbiła międzynarodowe listy bestsellerów, stając się światowym hitem. Nic dziwnego. Autorka to mistrzyni wszelkiego rodzaju romansów. Poczynając od komedii romantycznych, na mrocznych, sensacyjnych romansach erotycznych kończąc. Jej twórczość charakteryzuje prosty styl i trzymająca do końca w napięciu akcja. Najnowszą pozycją potwierdza, że sukces, który osiągnęła, nie jest kwestią przypadku. Jeśli zatem do tej pory nie miałyście okazji zapoznać się z jej książkami, koniecznie nadróbcie zaległości. Dziś jest do tego idealny moment!

Nowość od Tillie Cole – Nasze życzenie

Głównym bohaterem powieści jest dziewiętnastoletni Cromwell Dean. Mężczyzna to wschodząca gwiazda muzyki, którego kochają i uwielbiają tysiące fanów. Chociaż tak naprawdę nikt go nie zna. Pewnego dnia w jego życiu pojawia się dziewczyna w fioletowej sukience. I to właśnie jej udaje się przebić przez nieprzenikniony mur, który wokół siebie zbudował bohater.

Cromwell porzuca Anglię, by studiować muzykę w upalnej Karolinie Południowej. Nie łudzi się jednak, że uda mu się tam ponownie spotkać dziewczynę. I z pewnością nie spodziewał się, że myśl o niej utkwi w jego głowie. Niczym nieustannie powtarzająca się piosenka.

Tymczasem dla Bonnie Farraday muzyka jest całym życiem. Każdą nutę dziewczyna zapisuje w sercu. Bez problemu dostrzegła, że Cromwell ucieka przed swoją przeszłością. I chociaż usilnie próbuje trzymać się od niego z daleka, coś sprawia, że ciągle do niego wraca.

 Bonnie jest kolorem w jego ciemności, a Cromwell jest biciem jej serca. I kiedy na życie dziewczyny pada cień, bohater musi zdecydować, czy zostanie jej światłem. Bo tylko on potrafi to zrobić. Musi pomóc dziewczynie odnaleźć dawno zaginioną w jej kruchym sercu melodię. Musi dodać jej sił za pomocą symfonii, którą tylko on potrafi skomponować. Symfonii miłości i nadziei, przeznaczonej tylko dla nich.

Nowość od Tillie Cole pt. Nasze życzenie znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także