Nowość od Szymona Hołowni już niebawem!

Nowość od Szymona Hołowni pt. Fabryka jutra będzie dostępna w sprzedaży na rynku już od 9 grudnia 2020 roku. Pozycja ta zainteresuje wszystkich miłośników literatury faktu i reportaży. Do niedawna Hołownia kojarzony był szerszej publiczności, jako dziennikarz, prezenter, publicysta i działacz społeczny. W 2020 roku związał się z polityką, kandydując na urząd prezydenta Polski. Powołał również stowarzyszenie Polska 2050 i wiele wskazuje na to, że na poważnie traktuje swoją misję zmiany na scenie politycznej w naszym kraju. Co takiego się stało, że postanowił kandydować na prezydenta i założyć własny polityczny ruch?

Nowość od Szymona Hołowni – kup na TaniaKsiazka.pl

Nowość od Szymona Hołowni – kilka słów o książce Fabryka jutra

Warto tutaj zaznaczyć, że to pierwsza książka Szymona Hołowni, która ujrzała światło dzienne po życiowej rewolucji, jaką przeszedł. W związku z tym czytelnicy będą mieli okazję dowiedzieć się z niej, jakie motywy kierowały nim, kiedy zdecydował się na start w wyborach prezydenckich w 2020. Jak możliwa jest kampania bez partyjnego zaplecza i finansowania? Jaką Polskę zobaczył z okien kampera, którym zjeździł ją wzdłuż i wszerz? I czego nauczyły go te miesiące, w których odbył setki spotkań i rozmów?

Szymon Hołownia odpowiada na te, ale także na wiele więcej nurtujących pytań. Autor podczas podróży po Polsce doświadczył niesłychanej mobilizacji tysięcy ludzi, odkrywających, że są wspólnotą. Jednak ta opowieść ma też nieco mroczniejszą stronę. Ponieważ niejednokrotnie zderzył się on z brutalnymi realiami politycznego światka. Mimo wszystko udało mu się porwać tłumy i zgromadzić wokół siebie rzeszę oddanych zwolenników, którzy liczą, że w końcu uda się mu osiągnąć zamierzony cel.

Dlatego też odpowiada na jeszcze dwa bardzo istotne pytania: Co dalej? I jaki ma dziś program dla Polski?

Tym samym, jeśli chcielibyście poznać bliżej program Szymona Hołowni i dowiedzieć się więcej na temat tego, co ma do zaoferowania Polsce i Polakom, koniecznie sięgnijcie po prezentowaną dziś książkę.

Przypominamy, że nowość od Szymona Hołowni pt. Fabryka jutra będzie dostępna w sprzedaży od 9 grudnia bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj.

Przeczytaj także