Nowość od Susan Dennard!

Nowość od Susan Dennard Wiatrodziej - kup na TaniaKsiazka.plWiatrodziej – taki tytuł nosić będzie nowość od Susan Dennard, która w sprzedaży pojawi się już 17 maja 2017 roku. Fani autorki mają niemałe powody do zadowolenia. W najnowszej powieści będą mieli okazję spotkać świat, który doskonale znają już z wcześniejszej części pt. Prawdodziejka. Czego mogą się spodziewać tym razem?

Nowość od Susan Dennard – kilka słów

Świat stworzony przez pisarkę zafascynował tysiące czytelników na całym świecie. Wszystko za sprawą magicznej aury, jaka roztacza się wokół Czaroziemia. Ludzie, którzy zamieszkują te krainy, wyposażeni zostali w nadzwyczajne i magiczne zdolności. Okazuje się jednak, że taki dar może stać się również przekleństwem.

Głównym bohaterem Wiatrodzieja jest Merik. Tytuł może być pewnym nakierowaniem, co do umiejętności tej postaci. Merik ma niezwykłą umiejętność kontrolowania powietrza. W jego mocy jest wywołanie potężnego huraganu czy przyjaznych wiatrów, które pokierują okrętem. Potrafi również sprawić, że człowiek nie może zaczerpnąć oddechu.

Magiczne umiejętności nie sprawdziły się jednak w najważniejszych momentach jego życia. Najlepszy przyjaciel zginął, a okręt, zniszczony przez jego żądną władzy siostrę, zatonął.  Jak więc cieszyć się z daru, który wcale nie ułatwia życia?

Czytelnicy będą mieli okazję śledzić losy nie tylko tego bohatera. Znana fanom poprzedniej części Prawdodziejka, również znajduje się w tarapatach. Dziewczyna została rozdzielona z najlepszą przyjaciółką i teraz musi towarzyszyć cesarzowej. Iseult, natomiast, już po raz kolejny musi stawić czoła okrutnemu Krwiodziejowi. Zbieg wydarzeń sprawia, że dziewczyna ma szansę wyjść ze starcia zwycięsko. Tylko, czy zamiast walki nie powinna mu jednak zaufać?

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, iż wojna zbliża się nieuchronnie. Ludzie zaczynają ginąć w niewyjaśnionych okolicznościach. Najgorsze wydaje się to, iż ich ciała powstają z martwych. Cały świat, który do tej pory znali bohaterowie, jest na skraju zniszczenia.

Jeśli do tej pory nie mieliście okazji zapoznać się z twórczością Susan Dennard, to właśnie pojawiła się świetna okazja do nadrobienia zaległości. Przypominamy, że najnowsza powieść pt. Wiatrodziej w sprzedaży pojawi się 17 maja. Znajdziecie ją tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także