Nowość od Rosie Nixon już wkrótce!

Nowość od Rosie Nixon - kup na TaniaKsiazka.plNowość od Rosie Nixon to nie lada gratka dla wszystkich miłośniczek twórczości pisarki. Poza tym powody do zadowolenia mają także te czytelniczki, które pokochały jej poprzednią powieść pt. Stylistka. Ponieważ najnowsza książka autorki to nic innego jak kontynuacja przygód Amber. Tak, tak! Najnowsza historia nosi tytuł Stylistka podbija Manhattan i na polskim rynku będzie dostępna w sprzedaży od 14 sierpnia 2019 roku. W związku z tym, jeśli do tej pory nie miałyście okazji zapoznać się z twórczością Rosie Nixon, dziś jest idealny czas, by nadrobić zaległości. Zwłaszcza jeśli jesteście miłośniczkami romansów i książek kierowanych do kobiet. Koniecznie sprawdźcie, co tym razem przygotowała autorka!

Nowość od Rosie Nixon – głośny powrót znanej „stylistki”

Amber w końcu zamknęła za sobą okres szalonej pracy dla szefowej z piekła rodem. Tym samym mogła się skupić na rozpoczęciu pracy dla luksusowej marki odzieżowej oraz romantyczną sielankę u boku seksownego Roba. Jednak ich idylla zostaje przerwana, kiedy gwiazdor musi przeprowadzić się do Nowego Jorku i zabiera Amber ze sobą. Ponieważ okazuje się, że życie w światowej stolicy mody jest trudną walką o przetrwanie. Wkrótce Amber zostaje wciągnięta w absurdalne zlecenia, wyścig o popularność i skandale towarzyskie wywołane jednym zdjęciem na Instagramie. Poza tym po raz kolejny trafia na kapryśną divę, która wydaje się uczulona na każde ubranie zaproponowane przez ambitną i zestresowaną stylistkę.

Czy Amber nie da się pożreć Wielkiemu Jabłku i omamić fałszywym przyjaciołom? Fashion weeki pełne światowych gwiazd, kapryśne celebrytki i towarzyskie skandale – Rosie Nixon po raz kolejny zabiera czytelniczki w porywający świat wielkiej mody.

Przypominamy, że nowość od Rosie Nixon pt. Stylistka podbija Manhattan na polskim rynku będzie dostępna od 14 sierpnia bieżącego roku. Prezentowany dziś tytuł znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy go wszystkim miłośniczkom romansów i literatury kobiecej. Sprawdźcie same, z jakimi problemami przyjdzie się tym razem zmierzyć głównej bohaterce. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Przeczytaj także