Nowość od Robyn Schneider niebawem w Polsce!

Nowość od Robyn Schneider. Dzień ostatnich szans - zobacz na TaniaKsiazka.plNowość od Robyn Schneider pt. Dzień ostatnich szans na polskim rynku pojawi się już 13 lutego 2018 roku. Jest to bez wątpienia doskonała wiadomość dla wszystkich fanów twórczości autorki. Warto tutaj wspomnieć, że pisarka serca Czytelników na całym świecie podbiła powieścią pt. Początek wszystkiego, która w błyskawicznym tempie zyskała status międzynarodowego bestsellera. Nic więc dziwnego, że odbiorcy na całym świecie z niecierpliwością czekają na kolejne publikacje Schneider. I oto jest! Już niedługo również w naszym kraju pojawi się kolejna młodzieżowa historia autorki, która bez wątpienia skradnie Wasze serca. Przekonajcie się o tym sami!

Nowość od Robyn Schneider – jak wykorzystać Dzień ostatnich szans?

Lane to ambitny siedemnastolatek, który w każdym, najmniejszym szczególe ma zaplanowaną swoją przyszłość. Wśród założeń znajduje się miejsce na jednej z bardziej prestiżowych uniwersytetów. Niestety los bywa przekorny i nie zawsze bierze pod uwagę nasze marzenia i cele. Tak było i w tym przypadku, bo Lane nie brał nigdy pod uwagę faktu, że może poważnie zachorować. Zwyczajnie nie było na to miejsca w jego wizji przyszłości. A jednak. U chłopaka zdiagnozowano lekooporną gruźlicę. Jednak mimo to bohater postanawia żyć tak, jakby nic się nie zmieniło. A pobyt w ośrodku dla chorych Latham House traktuje jak przymusowe wakacje.

W tym samym miejscu przebywa Sadie, która na przekór chorobie beztrosko chwyta każdy dzień. Chociaż dla wielu osób ośrodek jest niczym więzienie, ona znalazła tu swoje miejsce. I, odkrywając duszę artystki, stworzyła z przyjaciółmi małą, bezpieczną przystań.

To właśnie Sadie pomoże Lane’owi odnaleźć się w zupełnie nowej rzeczywistości. Bardzo szybko okaże się, że tu priorytety są zupełnie inne od tych, jakie jeszcze do niedawna stawiał sobie nastolatek w życiu. Wkrótce choroba się zaostrza, ale żadne z nich nie dopuszcza do siebie myśli, że każda chwila może być ta ostatnią.

Nowość od Robyn Schneider pt. Dzień ostatnich szans znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom poruszających, ale jednocześnie dowcipnych opowieści.

Przeczytaj także