Nowość od Roberta Ziębińskiego!

Nowość od Roberta Ziębińskiego - kup na TaniaKsiazka.plNowość od Roberta Ziębińskiego to doskonała wiadomość dla wszystkich fanów twórczości polskiego pisarza. Książka pt. Lockdown będzie dostępna w sprzedaży już od 2 września i zainteresuje przede wszystkim miłośników thrillerów z nutą sensacji w tle. Tym samym, jeśli do tej pory nie było wam po drodze z książkami tego pisarza, dziś macie idealną okazję, by nadrobić zaległości. Koniecznie zatem to sprawdźcie i przekonajcie się sami, co takiego mają w sobie historie Ziębińskiego, iż w tak szybkim tempie stają się krajowymi hitami. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Nowość od Roberta Ziębińskiego – kilka słów o fabule książki

Główna bohaterka książki, Olga, ma wszystko, czego mogłaby pragnąć spełniona kobieta. Miliony na koncie i wspaniałą córkę, którą wychowuje samotnie. Jednak mimo to nieustannie towarzyszy jej głód sukcesu. Już wkrótce staje przed szansą, by raz na zawsze go zaspokoić. Kobieta otwiera największą galerię handlową w Europie. W tym, co robi, jest dynamiczna i niezwykle skuteczna, pędzi więc przed siebie, nie oglądając się na innych.

Jednak jej świat już niebawem wywróci się do góry nogami. Jak grom z jasnego nieba uderza w nią wiadomość o porwaniu ukochanej córki. Ponadto dochodzi do tego w dniu, kiedy to całym krajem wstrząsa wiadomość o epidemii wirusa. W związku z tym Warszawa kompletnie pustoszeje, a ludzie barykadują się w domach. Świat ogarnia paraliż, pieniądze na koncie stają się czysto wirtualne. A porywacze nie mają zamiaru czekać.

Jedyną osobą, która może jej pomóc, okazuje się Karol, prywatny kierowca Olgi. Schodząc z nim do stołecznego mafijnego podziemia, dostrzega, ile mrocznych powiązań skrywało jej pozornie idealne życie. Wkrótce też przekona się też, że Karol jest kimś więcej niż tylko sumiennym, zakochanym w jazzie kierowcą.

Przypominamy, że nowość od Roberta Ziębińskiego będzie dostępna w sprzedaży już od 2września bieżącego roku. Prezentowaną dziś książkę pt. Lockdown znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom thrillerów z nutą sensacji w tle. Koniecznie sprawdźcie tę historię!

Przeczytaj także