Nowość od Remigiusza Mroza!

Świetna wiadomość dla miłośników polskich kryminałów! Nowość od Remigiusza Mroza w sprzedaży pojawi się już 29 września 2017 roku. Książka nosić będzie tytuł Oskarżenie i nie ma wątpliwości, że jest jedną z bardziej wyczekiwanych lektur w nadchodzącym czasie. Remigiusz Mróz już nie raz udowodnił swój talent i literacki warsztat, czym skradł serca Czytelników w całej Polsce. Koniecznie sprawdźcie sami, co tym razem przygotował dla swoich wiernych fanów!

Nowość od Remigiusza Mroza – Oskarżenie

Minęły już cztery lata, odkąd polscy odbiorcy usłyszeli o brutalnych morderstwach z niewielkiej miejscowości obok stolicy. Sprawca został ujęty, przeprowadzono rzetelny proces i skazano go, a następnie osadzono w więzieniu. Wszyscy pracujący nad sprawą powinni być zadowoleni. Zwłaszcza że dowody na dawną legendę „Solidarności” były nie do podważenia. Życie Polaków wraca przez ten czas do normy, ludzie znów czują się bezpiecznie.

Tymczasem pewnego dnia mecenas Joanna Chyłka otrzymuje niespodziewanie list od żony skazańca. Twierdzi ona w nim, że odkryła nowe dowody, które wskazują na niewinność jej męża. Prawniczka jednak ignoruje wiadomość. W końcu podobnych informacji widziała wiele w ciągu swojej kariery zawodowej. Każda bliska osoba skazańca będzie za wszelką cenę go bronić i próbować udowodnić fakt, że to nie on popełnił czyn karalny.

Wszystko się zmienia, kiedy żona skazańca ginie, a materiał DNA jednej z ofiar zabójcy zostaje odnaleziony w innym miejscu przestępstwa. Ponadto wszystkie elementy zdają się łączyć w jedną całość i prowadzą nieprzerwanie do Kordiania Oryńskiego…

Oskarżenie to książka, która wciągnie Was do reszty i zachwyci dynamiczną akcją. Z każdą stroną coraz trudniej będzie się wam oderwać od lektury, a zakończenie z pewnością zaskoczy nawet najbardziej doświadczonych miłośników kryminałów.

Przypominamy, że najnowsza książka Remigiusza Mroza dostępna będzie od 29 września bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Koniecznie to sprawdźcie! A jeśli jeszcze to tej pory zastanawialiście się, czy ten autor spełni Wasze oczekiwania, teraz macie niepowtarzalną okazję przekonać się sami. Zwłaszcza, że już na start gwarantujemy Wam książkę taniej o 25%!

Przeczytaj także