Nowość od Rachel Caine jeszcze w tym miesiącu!

Nowość od Rachel Caine Mój ojciec jest mordercą - kup na TaniaKsizka.plNowość od Rachel Caine to nie lada gratka dla wszystkich miłośników twórczości autorki. To także świetna informacja dla tych, którzy poszukują nietuzinkowych thrillerów psychologicznych, z elementami kryminału i sensacji. Najnowsza powieść autorki nosi tytuł Mój ojciec jest mordercą i na polskim rynku pojawi się już 28 lutego 2019 roku. Warto tutaj również wspomnieć, że jest to kontynuacja poprzedniej książki pisarki pt. Żona mordercy, która w błyskawicznym tempie stała się międzynarodowym hitem. Jeśli zatem do tej pory było wam nie po drodze z mówczością Caine, koniecznie nadróbcie zaległości. Dziś macie do tego idealną okazję. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Nowość od Rachel Caine – mrożący krew w żyłach thriller

Gina widzi go w swoich koszmarach za każdym razem, kiedy zamyka oczy. Teraz kiedy ma oczy szeroko otwarte, koszmar w ogóle nie znika. Pewne są dwie rzeczy. Gina Proctor wygrała bitwę, ratując dzieci przed mężem, który okazał się seryjnym mordercą. Jednak wojna trwa nadal. A kobieta nie może być spokojna. Bo właśnie okazało się, że Melvin uciekł z więzienia. I wysłał jej krótką, ale jakże mrożącą krew w żyłach, wiadomość: Teraz już nigdzie nie będziecie bezpieczni.

Szybko okazuje się, że schronienie w spokojnym i malowniczym Stillhouse Lake jest pułapką. Dlatego też Gina nie waha się ani chwili. Wraz z bratem jednej z ofiar Melvina, wyruszają na polowanie. Tym samym rozpoczyna się psychologiczna gra, której celem jest wzajemne wyniszczenie. Już wkrótce zaczynają znikać znajomi spośród wąskiego grona zaufanych osób, a w Ginie rośnie żądza zemsty i wściekłość.

W tej niebezpiecznej grze jedno jest pewne. Któreś z nich musi zginąć. A Gina zrobi wszystko, by ochronić rodzinę i bliskich.

Przypominamy, że nowość od Rachel Caine będzie dostępna na polskim rynku od 28 lutego bieżącego roku. Książkę pt. Mój ojciec jest mordercą znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy tę pozycję wszystkim miłośnikom thrillerów psychologicznych. To jedna z tych powieści, które aż do ostatniej strony trzymają w napięciu i niepewności. Koniecznie sprawdźcie to sami!

Przeczytaj także