Nowość od Piotra Krysiaka!

Nowość od Piotra Krysiaka Diler gwiazd - kup na TaniaKsiazka.plNowość od Piotra Krysiaka to doskonała wiadomość dla wszystkich miłośników literatury faktu i szokujących reportaży. Autorowi największy rozgłos przyniosła jego poprzedni publikacja pt. Dziewczyny z Dubaju, gdzie zdradził kulisy zorganizowanej prostytucji Polek. Opisał w niej proceder werbowania i stręczenia celebrytek i modelek. Książka przez bardzo długi czas utrzymywała się na szczycie bestsellerowych list. Ponadto ma na koncie także reportaż pt. Wyspa ślepców, który także cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród czytelników. Autor porusza tam temat skandalu pedofilskiego na Dominikanie, w który byli zamieszani polscy duchowni. Tym razem Krysiak powraca z niemniej kontrowersyjnym i wzbudzającym emocje tematem. Jego najnowsza pozycja nosi tytuł Diler gwiazd. Reporter po raz kolejny sięga po temat, który rozgrzewa do czerwoności opinię publiczną i przeprowadza dziennikarskie śledztwo. Co udało się mu ustalić? Sprawdźcie sami!

Nowość od Piotra Krysiaka – nazwiska z pierwszych stron gazet na liście klientów Cezarego P.

Proces Cezarego P., tytułowego dilera gwiazd, toczy się już od 2017 roku. I trudno się dziwić, że od początku wzbudza wiele emocji i ogromne zainteresowanie Polaków. Dzieje się tak, ponieważ w sprawę zamieszanych jest mnóstwo znanych z pierwszych stron gazet nazwisk. Na jego liście klientów nie brakowało polityków, celebrytów czy aktorów. Wiele wskazuje na to, że diler skrupulatnie prowadził zaszyfrowany notes, gdzie zapisywał nazwiska wszystkich swoich klientów. Dziś każdy, kto słyszał o sprawie, jest ciekawy, kto się tam znalazł. Jednak warszawski sąd do tej pory nie wydał akt sprawy żadnemu dziennikarzowi.

Jednak Piotr Krysiak dotarł do stenogramów rozmów dilera gwiazd z klientami. I jest pierwszą osobą, której się to udało. Tym samym macie szansę dowiedzieć się, kto jednak znajdował się na tej zaszyfrowanej liście.

Nowość od Piotra Krysiaka pt. Diler gwiazd znajdziecie tutaj. Autor po raz kolejny udowadnia, że jest dziennikarzem z powołania. I, że świetnie sobie radzi z gorącymi i medialnymi tematami. Jeszcze raz polecamy tę książkę wszystkim miłośnikom literatury faktu i polskich reportaży. Koniecznie ją sprawdźcie. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Przeczytaj także