Nowość od Penelope Douglas!

Nowość od Penelope Douglas – kup na TaniaKsiazka.plNowość od Penelope Douglas to przede wszystkim doskonała wiadomość dla wszystkich miłośniczek twórczości pisarki. Poza tym powody do zadowolenia mają również wielbicielki romansów współczesnych z mroczną nutą w tle. Książka pt. Corrupt na polskim rynku jest już dostępna w sprzedaży. Ponadto warto tutaj wspomnieć, iż jest to pierwsza część zupełnie nowej serii od Douglas. Autorka ma już na koncie kilka bestsellerowych pozycji m.in.: Birthday Girl czy Punka 57. Tym samym, jeśli do tej pory nie było wam po drodze z twórczością tej pisarki, koniecznie nadróbcie zaległości. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Nowość od Penelope Douglas – kilka słów o książce Corrupt

Głowna bohaterka, Erika, wielokrotnie słyszała, że sny wyrażają najgłębsze pragnienia. Jednak to koszmary, które miewa, stają się jej prawdziwą obsesją. A wszystko za sprawą Michaela Crista, starszego brata jej chłopaka. Ponieważ Michael jest jak straszny film, na który zerka się ukradkiem przez palce. Mimo iż czuje się strach, nie można oderwać od niego oczu. Jednak ten przystojny, seksowny i absolutnie przerażający były gwiazdor studenckiej drużyny koszykówki szybciej zauważy brud na swoim bucie, niż Erikę. Poza tym teraz jest prawdziwą sportową gwiazdą.

Jednak dziewczyna zwróciła na niego uwagę. Widziała go, słyszała i doskonale wie, co zrobił. Bohaterka nie zdaje sobie sprawy, że chłopak też ją zauważył. I terazkiedy rozpoczyna studia, będzie mieszkać w mieście Michaela Crista. Przyszedł więc czas, by jej koszmary stały się rzeczywistością.

Przypominamy, że nowość od Penelope Douglas jest już dostępna w sprzedaży na polskim rynku. Prezentowaną dziś książkę pt. Corrupt znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom autorki i wielbicielkom romansów współczesnych z mroczną nutą w tle. Sprawdźcie koniecznie same, co tym razem pisarka przygotowała swoim czytelniczkom. W końcu książka nie bez powodu cieszy się już olbrzymim zainteresowaniem na całym świecie. Do tego jest to początek serii, więc możecie być pewne, że czeka was jeszcze mnóstwo godzin rozrywki z bohaterami tej powieści. Sprawdźcie!

Przeczytaj także