Nowość od Pani Bukowej już niedługo!

Nowość od Pani Bukowej Wielki ogarniacz życia we dwoje - kup na TaniaKsiazka.plNowość od Pani Bukowej to nie lada gratka dla wszystkich wielbicieli popularnego bloga, prowadzonego właśnie przez nią. Poza tym Pani Bukowa ma już na koncie książkę pt. Wielki ogarniacz życia, która w błyskawicznym tempie stała się wydawniczym bestsellerem. Nic więc dziwnego, że teraz czytelnicy będą mieli szansę zapoznać się z jej drugim projektem. Tym razem jednak do pomocy Pani Bukowa zaciągnęła Pana Buka. Tym samym odbiorcy otrzymają jeszcze więcej nietuzinkowych porad, okraszonych nutą ironii i ogromnego poczucia humoru. Jesteście ciekawi, jak autorka radzi sobie z partnerem i co ciekawego ma do powiedzenia na temat związków? Książka pt. Wielki ogarniacz życia we dwoje, czyli jak być razem i się nie pozabijać będzie dostępny już od 4 września 2018 roku. A co w niej znajdziecie? Tego dowiecie się, czytając dalej!

Nowość od Pani Bukowej – kolejna porcja niezawodnych porad

W debiutanckiej powieści autorka pokazała milionom Polaków, jak być szczęśliwym robiąc zupełnie nic. Jej egzystencja kręciła się wokół jedzenia, spania i Internetu. I co tu dużo mówić, chciałaby tracić kilogramy tak szybko, jak pieniądze i cierpliwość. Tak, co wieczór postanawia, że od jutra zmieni się na lepsze. Problem w tym, że kiedy wstaje rano, to uświadamia sobie, że przecież jest idealna. Jednak nawet w jej życiu zachodzą gwałtowne i niespodziewane zmiany. Pewnego dnia Pani Bukowa poznaje tego jedynego.

Szybko okazuje się, że z Panem Bukiem ma wiele wspólnego. To niezły okaz, który woli dobrze zjeść, niż podobać się byle komu. I gdyby nie związek z Panią Bukową, mógłby myśleć przez cały życie, że nie ma wad. Ale ona wie też, że czasem jedyne wyjście, to wyjście na piwo. On też jest spostrzegawczy i szybko się uczy. Wyszkolił się na tyle, że wie, że kiedy kobieta warczy i nie daje się przytulić, to trzeba odejść na bezpieczną odległość i rzucać w nią czekoladą. I to jest cenna wiedza.

Przypominamy, że nowość od Pani Bukowej będzie dostępna od 4 września 2018 roku. Znajdziecie ją tutaj.

Przeczytaj także