Nowość od Michaliny Grzesiak

Nowość od Michaliny Grzesiak - sprawdź na TaniaKsiazka.plNowość od Michaliny Grzesiak to doskonała wiadomość dla wszystkich miłośników twórczości autorki. Warto tutaj przypomnieć, że to właśnie jej czytelnicy w kraju zawdzięczają książkę pt. Krystyno, nie denerwuj matki, która powstała na kanwie jej niezwykle popularnego bloga o tym samym tytule. Teraz Michalina Grzesiak powraca z całkiem nową odsłoną przygód Krystyny. Krysia. Mała książka wielkich spraw na rynku będzie dostępna już od 30 października 2019 roku i przypadnie do gustu przede wszystkim każdemu, kto interesuje się literaturą faktu i polskimi poradnikami. Czego możecie spodziewać się po najnowszym projekcie pisarki? Tego dowiecie się, czytając dalej!

Nowość od Michaliny Grzesiak – kilka słów o książce

Ta książka pokazuje świat oczami dziecka. A widzenie i rozumienie u pięciolatki to jakby wyższy stopień wtajemniczenia. To jest sztuka. Tak nie oceniać, nie kategoryzować i nie nienawidzić. Jest w nas, dorosłych, poczucie, że mamy niekontrolowaną władzę nad młodszymi. Przeświadczenie, że wolno nam przelewać w ich głowy dokonania i porażki, wiary i niewierności, chęci i niechęci, lubienia i nielubienia.

Niepopsuty człowiek, kiedy tylko dopuścisz go do głosu, opowie ci o pomaganiu nieznajomemu na dziale z lizakami i tęsknocie za „umarniętą” mamą, chociaż mama jeszcze nigdzie się nie wybiera. Poza tym przekona świat, że chłopcy mogą malować paznokcie na czerwono i zakładać sukienki z tiulem. Wskaże też palcem najsubtelniejsze sposoby wyznawania miłości każdemu, kto tylko zechce go posłuchać.

Jednak musicie wiedzieć, że to nie jest przewodnik, który poprowadzi was przez gąszcz rodzicielskich wyzwań. W związku z tym z tej książki niczego się nie nauczycie. Nie znajdziecie tu żadnego tutorialu, który odwiedzie was od popełniania błędów. No serio, to nie tu. Tu notorycznie coś się paprze.

Przypominamy, że nowość od Michaliny Grzesiak będzie dostępna w sprzedaży od 30 października bieżącego roku. Prezentowaną dziś książkę pt. Krysia. Mała książka wielkich spraw znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom polskich reportaży i literatury faktu. Koniecznie sprawdźcie, co tym razem autorka przygotowała swoim czytelnikom!

Przeczytaj także