Nowość od Maureen Johnson – kolejny bestseller!

Nowość od Maureen Johnson Nieodgadniony - kup na TaniaKsiazka.plNowość od Maureen Johnson ucieszy wszystkich miłośników literatury młodzieżowej. Fani autorki mają również sporo powodów do zadowolenia. Jej najnowsza książka pt. Nieodgadniony pojawi się na polskim rynku już 23 maja 2018 roku. Jednak to nie jedyna dobra wiadomość. Okazuje się, że prezentowana dziś powieść to początek zupełnie nowej i wciągającej historii, która ma składać się aż z 3 części! Wierzymy, że dla Czytelników nie ma radośniejszej wiadomości niż ta, przewidująca kolejne tomy ulubionej powieści. Jeśli ktoś z Was do tej pory nie miał okazji zapoznać się z twórczością tej pisarki, to doskonała okazja, by nadrobić zaległości. Maureen Johnson to bestsellerowa autorka New York Timesa, która ma na koncie już mnóstwo międzynarodowych hitów związanych z literaturą młodzieżową. Ponadto może pochwalić się współpracą z takimi gwiazdami jak: John Green czy Cassandra Clare. Koniecznie sprawdźcie, o czym będzie jej najnowsza powieść!

Nowość od Maureen Johnson – Nieodgadniony

Na Ellingham Academy studiują najzdolniejsi młodzi Amerykanie, myśliciele, wynalazcy, artyści, marzyciele, wszyscy ci, którzy zmienią świat. Jednak od pewnego czasu coś złego dzieje się w tym miejscu.

Założycielem szkoły jest filantrop Edward J. Ellingham, który dał początek instytucji w latach 20., w Vermoncie. Dokładnie dziesięć lat od tej wzniosłej chwili jego żona i dziecko zostali porwani i zamordowani. To szokujące wydarzenie bardzo szybko doczekało się przydomka „zbrodni stulecia”. Ellingham poświęcił wszystko, także własne życie, by odnaleźć mordercę. Teraz naukę w szkole rozpoczyna Stevie. A jej celem jest rozwikłanie tajemniczej zagadki śmierci żony i córki założyciela.

Niewątpliwie Maureen Johnson najnowszą powieścią udowadnia, że wciąż jest w szczycie formy. Kolejna powieść skierowana do młodzieży z pewnością zainteresuje i zaintryguje odbiorców. Możecie spodziewać się wielu mrocznych wątków, ale także niezwykłej historii, która pochłonie Was do reszty.

Przypominamy, że Nowość od Maureen Johnson pt. Nieodgadniony na polskim rynku pojawi się 23 maja bieżącego roku. Książkę znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy wszystkim, którzy poszukują nietuzinkowych opowieści!

Przeczytaj także