Nowość od Martyny Raduchowskiej!

Nowość od Martyny Raduchowskiej - kup na TaniaKsiazka.plNowość od Martyny Raduchowskiej to nie lada gratka dla wszystkich miłośników twórczości polskiej pisarki. Poza tym powody do zadowolenia mają również fani serii pt. Szamanka od umarlaków. Dlaczego? Ponieważ najnowsza powieść autorki Fałszywy pieśniarz to już trzeci tom tego bestsellerowego cyklu. Tytuł ten będzie dostępny w sprzedaży od 30 października 2019 roku. Zatem jeśli jesteście miłośnikami młodzieżowej fantastyki i science fiction, koniecznie zerknijcie na książki Raduchowaskiej. Gwarantujemy, że nie pożałujecie. O czym zaś opowiada najnowsza powieść pisarki? Tego dowiecie się, czytając dalej.

Nowość od Martyny Raduchowskiej – Fałszywy pieśniarz, kilka słów o fabule

Do ogrodu kusiciela wkracza ekipa śledcza Wydziału Opętań i Nawiedzeń. Wszystko po to, by odkryć ostatni element całej układanki. Jednak ekshumacja zwłok nieznanego mężczyzny daje początek serii tragicznych wydarzeń. Ponieważ we Wrocławiu dochodzi do przerażających samobójstw, a mroczna przeszłość Kruchego powraca, by upomnieć się o jego duszę. Poza tym Ida szybko przekonuje się, że dar szamanki od umarlaków w niepowołanych rękach grozi katastrofą. A życzenia potrafią być niebezpieczne. Szczególnie wtedy, kiedy zaczynają się spełniać.

Na czytelników po raz kolejny czeka wartka akcja i gęsta, mroczna atmosfera. Nic w tej historii nie jest oczywiste i pewne. Ponieważ Martyna Raduchowska po raz kolejny udowadnia, że jej ogromny sukces w kraju nie jest kwestią przypadku. Autorka tworzy niezwykle porywające i oryginalne powieści, które ujmują czytelnika spójnością świata przedstawionego. Ponadto jej książki pełne są magii, wiedźm i czarownic, a twórczość za każdym razem pełna jest elementów fantasy i tajemniczości. Bohaterzy natomiast stanowią wyraźnie napisane i pełne ludzkich wad i zalet postacie. Jeśli zatem do tej pory nie było wam po drodze z twórczością tej polskiej pisarki, koniecznie nadróbcie zaległości. Gwarantujemy, że nie pożałujecie.

Przypominamy, że nowość od Martyny Raduchowskiej pt. Fałszywy pieśniarz będzie dostępna w sprzedaży od 30 października bieżącego roku. Prezentowaną dziś książkę znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom młodzieżowej literatury fantasy. Sprawdźcie sami fenomen tej serii!

Przeczytaj także