Nowość od Marka Krajewskiego!

Nowość od Marka Krajewskiego Mock. Ludzkie zoo - zobacz na TaniaKsiazka.plMock. Ludzkie zoo – taki tytuł nosić będzie nowość od Marka Krajewskiego, która w sprzedaży pojawi się 29 sierpnia bieżącego roku. Czy może być jakaś lepsza wiadomość dla wszystkich miłośników polskich kryminałów? Uznajemy, że pytanie to nie wymaga odpowiedzi, gdyż jest ona czystą oczywistością.

Jeśli dopiero rozpoczynacie wędrówkę po kryminalnym świecie, gdzie wydarzenia potrafią zaskakiwać ze strony na stronę, to twórczość Marka Krajewskiego powinna znaleźć się na waszej liście „do przeczytania”. Autor ma w dorobku aż szesnaście bestsellerowych powieści, a na koncie mnóstwo prestiżowych nagród i wyróżnień. Po raz kolejny udowadnia, że wciąż nie wypadł z obiegu. Koniecznie sprawdźcie, co tym razem przygotował!

Nowość od Marka Krajewskiego – opis fabuły

Czytelnik wraz z bohaterami przenosi się do Wrocławia 1914 roku. „Narzeczona” Eberharda Mocka, co noc przeżywa koszmar. Już od jakiegoś czasu, gdy tylko słońce schowa się za horyzontem, słyszy ona w swoim mieszkaniu potępieńcze jęki i płacz dzieci. Początkowo Eberhard myśli, że kobieta najzwyczajniej traci rozum. Już wkrótce jednak odkrywa szokującą prawdę. Piwnice nieczynnego dworca kryją w sobie mroczną historię.

Przeciwnikiem Mocka staje się Gad. Posiada on potężnych mocodawców, którzy nie cofną się przed niczym. Tym samym główny bohater wkracza w sam środek piekła. Ponadto już niedługo będzie musiał dokonać dramatycznego wyboru: ocalić matkę Marii czy niewinne dziecko? Zadanie nie jest łatwe, a by ukarać bezlitosnych zbrodniarzy, narazi się na śmierć w męczarniach. Sama pogoń za złoczyńcą doprowadzi go na skraj człowieczeństwa. A gdy przekroczy tę granicę, nie będzie już odwrotu…

Czytelnicy będą mieli okazję przekonać się, że ludzka natura jest bardziej okrutna niż bezlitosna, afrykańska dżungla.

Przypominamy, że książka pt. Mock. Ludzkie zoo autorstwa Marka Krajewskiego na rynku wydawniczym pojawi się 29 sierpnia 2017 roku. Znajdziecie ją tutaj. Koniecznie śledźcie wydarzenia i nabądźcie ją jako pierwsi. Zwłaszcza, że teraz możecie liczyć na 25% rabat nałożony na powieść. Książkę gorąco polecamy wszystkim miłośnikom rodzimych kryminałów!

Przeczytaj także