Nowość od Mariusza Leszczyńskiego!

Nowość od Mariusza Leszczyńskiego - kup na TaniaKsiazka.plNowość od Mariusza Leszczyńskiego to nie lada gratka dla wszystkich miłośników twórczości polskiego pisarza. Poza tym powody do zadowolenia mają także wielbiciele rodzimych kryminałów oraz literatury sensacyjnej. Książka pisarza pt. Bez litości i przebaczenia jest już właśnie dostępna w sprzedaży. W związku z tym, jeśli do tej pory nie było Wam po drodze z powieściami tego autora, koniecznie nadróbcie zaległości. Dziś macie do tego idealną okazję. Jedno jest pewne. Przy tej historii nikt nie będzie się nudził, a coś dla siebie znajdzie nawet najbardziej wymagający fan gatunku. To jak? Sprawdzicie to?

Nowość od Mariusza Leszczyńskiego – kilka słów o powieści

Śledztwo prowadzone przez detektywa Cane’a utknęło w miejscu. A seria brutalnych zabójstw kobiet zdaje się nie mieć końca. Nieustanie powiększa się grono ofiar. Jednak już wkrótce sprawa nieoczekiwanie nabiera tempa. Ponieważ kilkuletni chłopiec, Jon Belly, znika bez śladu. Natomiast do byłego agenta DEA, Jona Miltona, dociera niezwykła przesyłka. Co wspólnego z morderstwami ma jeden z nowojorskich policjantów, Jeremy Robertson?  I czy Cane zdoła uratować porwanego chłopca? Jak bardzo musi nienawidzić kobiet człowiek, który torturuje je w tak okrutny sposób? Jak bardzo musi nienawidzić kobiet człowiek, który torturuje je w tak okrutny sposób?

Sprawa nie jest jednak taka prosta. Szybko wyjdzie na jaw, że w tej rozgrywce nie ma wygranych. W związku z tym detektyw Cane musi jak najszybciej oddzielić wrogów od przyjaciół. Poza tym czas działa na jego niekorzyść, a niewiadomych i wątpliwości jest coraz więcej. Jak zakończy się ta gra? Zemsta jest rozkoszą bogów, sprawiedliwość jest ułudą, zapłatą jest śmierć.

Nowość od Mariusza Leszczyńskiego pt. Bez litości i przebaczenia znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy tę historię wszystkim miłośnikom literatury kryminalnej i sensacyjnej. Autor po raz kolejny udowadnia, że jego sukces nie jest kwestią przypadku. Serwuje czytelnikom powieść pełną napięcia, wartkiej akcji i z zaskakującym zakończeniem. Tutaj od początku do końca nic nie jest jasne i pewne. Koniecznie to sprawdźcie i przekonajcie się sami!

Przeczytaj także