Nowość od Małgorzaty Rogali – Kiedyś Cię odnajdę!

Nowość od Małgorzaty Rogali. Kiedyś cię odnajdę - kup na TaniaKsiazka.plNowość od Małgorzaty Rogali to doskonała wiadomość dla wszystkich miłośników twórczości pisarki. Książka pt. Kiedyś cię odnajdę to już kolejny kryminał pióra polskiej autorki. Kojarzycie nazwisko, ale niekoniecznie z tym gatunkiem literackim? Wszystko się zgadza! Bo Małgorzata Rogala swoją przygodę z literaturą zaczynała, pisząc powieść obyczajową dla kobiet. Jednak już od jakiegoś czasu sprawdza się w kryminałach i sensacji. I trzeba przyznać, że wychodzi jej to bardzo dobrze. Świadczy o tym bez wątpienia wciąż rosnąca grupa fanów pisarki. Co tym razem przygotowała? Koniecznie to sprawdźcie!

Nowość od Małgorzaty Rogali – Kiedyś cię odnajdę

Dziewiętnastoletnia Weronika nie miała łatwego życia. Od lat zmaga się z traumą. Jej matka została zgwałcona i brutalnie zamordowana we własnym mieszkaniu. Jednak sprawcy nigdy nie odnaleziono, a policyjne śledztwo zostało umorzone.

Na nieszczęście śledczych, dziesięć lat później sytuacja się powtarza. Tym razem ofiarą jest Olga, najlepsza przyjaciółka Weroniki. Sprawą zajmuje się Szymon Pawelec, policjant z wydziału zabójstw. Jednak koszmar bohaterki zaczyna przypominać ten sprzed wielu lat. Śledczy nie mają żadnych poszlak, a sprawa, jak dawniej, staje w miejscu. Tym razem jednak Weronika nie ma zamiaru odpuścić i postanawia na własną rękę odnaleźć winnego.

Pierwsze podejrzenia kobiety padają na byłego współpracownika Olgi. Jednak czy jej trop okaże się słuszny? Czy Weronice grozi jakieś niebezpieczeństwo? I jak zakończy się jej znajomość z komisarzem Pawelcem? Czas nie ma litości i kolejne dni uciekają, a sprawca wciąż jest na wolności. Być może planuje kolejną, okrutną zbrodnię.

Nowość od Małgorzaty Rogali pt. Kiedyś cię odnajdę znajdziecie tutaj. Książkę gorąco polecamy wszystkim miłośnikom literatury kryminalnej. Gwarantujemy, że podczas tej lektury nie będziecie się nudzić. Warto tutaj wspomnieć, że autorka ma już spore doświadczenie w tym gatunku. Czytelnicy mogą kojarzyć jej powieści pt. Zapłata oraz późniejszą kontynuację pt. Dobra matka. Obie te książki zostały przyjęte z gorącym entuzjazmem przez odbiorców. Nie mamy wątpliwości, że podobny sukces czeka najnowszą publikację Rogali. Przekonajcie się!

Przeczytaj także