Nowość od Małgorzaty Przygońskiej!

Nowość od Małgorzaty Przygońskiej. Cuda są naturalne, niebo jest w nas - kup na TaniaKsiazka.plCuda są naturalne, niebo jest w nas – taki tytuł nosi nowość od Małgorzaty Przygońskiej. Autorka skradła serca Czytelników w całej Polsce i w błyskawicznym tempie zyskała status bestsellerowej pisarki. Teraz ponownie serwuje swoim odbiorcom mnóstwo inspiracji. Warto tutaj wspomnieć, że Przygońska jest skuteczną uzdrowicielką relacji partnerskich, rodowych czy rodzicielskich. Potrafi pomóc także tym, którzy żyją w nie do końca poprawnych relacjach zawodowych. Dzięki doświadczeniu i naturalnemu talentowi potrafi poprowadzić swoich klientów wprost do realizacji życiowych celów. Jako niekonwencjonalna terapeutka postanowiła podzielić się swoim doświadczeniem, a dzięki temu inspiruje i motywuje ludzi do osobistej przemiany. Koniecznie sprawdźcie, co przygotowała dla Czytelników w najnowszej książce.

Nowość od Małgorzaty Przygońskiej – cenne wskazówki

W najnowszej książce Małgorzata Przygońska ukazuje Czytelnikowi wiele inspiracji, które popychają w stronę rozwoju duchowego. Autorka zachęca do odkrywania i kochania siebie. Tym razem będziecie mieli okazję zajrzeć za kulisy pracy tej niekonwencjonalnej psychoterapeutki. Przygońska dzieli się z odbiorcami najnowszymi odkryciami. Pokazuje również, jak skuteczne są metody transformacji nazywane świadomym uwalnianiem wzorców i świadomym kreowaniem rzeczywistości.

Bez wątpienia w tej książce autorka otwiera całe swoje serce na Czytelnika. Opowiada historie, dzięki którym każdy odbiorca bez problemu odnajdzie w nich siebie. A ponieważ lektura nierzadko przybiera formę dialogu z wewnętrznym Mistrzem, z pewnością zainspiruje Was do własnych refleksji i przemyśleń.

Na koniec warto przytoczyć tu słowa Agnieszki Maciąg, która tak oto wypowiada się na temat wspomnianej książki:

Małgosia jest wspaniałą i bardzo inspirującą osobą, która zdecydowała się wyruszyć w najważniejszą podróż życia − w podróż do wnętrza samej siebie. W tej książce dzieli się swoimi doświadczeniami i odkryciami, które dla wielu osób z pewnością staną się bezcennym drogowskazem. Niech ta książka prowadzi was do odkrywania swoich osobistych cudów!

Nowość od Małgorzaty Przygońskiej pt. Cuda są naturalne, niebo jest w nas znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy wszystkim, którzy pragną odnaleźć siebie. Gwarantujemy, że tekst Przygońskiej stanie się inspiracją do zmian na lepsze.

Przeczytaj także