Nowość od Magdy Stachuli!

Trzecia – taki tytuł nosi nowość od Magdy Stachuli, która w sprzedaży pojawi się już 3 lipca 2017 roku. To bez wątpienia świetna wiadomość dla wszystkich miłośników twórczości tej pisarki. Przypomnimy, że autorka debiutowała na polskim rynku powieścią pt. Idealna, która szturmem podbiła serca Czytelników. W efekcie tego została też okrzyknięta bestsellerem 2016 roku. Nie ulega wątpliwości fakt, że Stachula jest mistrzynią w tworzeniu thrillerów psychologicznych. Ma niezwykłą umiejętność zaglądania swoim bohaterom do głowy. Potrzebną, by stworzyć porywającą i pełną napięcia historię.

Nowość od Magdy Stachuli – przygotujcie się na dreszcz grozy

Błysk fleszy, który jednoznacznie potwierdzał fakt, że ktoś zrobił jej zdjęcie z ukrycia. Następnie pojawił się tajemniczy głos w mieszkaniu i nieodparte wrażenie, że ktoś stoi pod drzwiami. Stoi i uważnie nasłuchuje.

Główną bohaterką powieści jest Eliza, doskonała i doświadczona terapeutka. W czasie wielogodzinnych sesji z pacjentami zagląda do ich głów i pomaga uporać się z problemami. Jednak pewnego dnia to właśnie ona staje się obiektem obserwacji. Eliza orientuje się, że ktoś ją śledzi. I wszystko wskazuje na to, że tym razem to jakiś obcy człowiek postanawia zajrzeć do jej życia. Jest tylko jedna różnica. Kobieta nigdy nie wyraziła na to zgody i nie ma pojęcia, czego natręt mógłby od niej chcieć. Dlatego w mgnieniu oka zaczyna szukać pomocy. Jednak im bardziej zwierza się ze swoich obaw, tym mniej zrozumienia płynie od słuchaczy. Nikt jej nie wierzy.

Tymczasem on wie już o Elizie wszystko, czego potrzebował. Ma specjalną listę, a kobieta zajmuje na niej trzecie miejsce. Co to oznacza? Czy ktoś uwierzy bohaterce, zanim będzie za późno?

Przypominamy, że powieść pt. Trzecia w sprzedaży pojawi się już 3 lipca bieżącego roku. Książkę znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy ją wszystkim, którzy poszukują mrocznych i wciągających opowieści. Przekonajcie się sami, że na rodzimym rynku istnieje również wiele twórców thrillerów, którzy nie odbiegają poziomem od największych, zagranicznych pisarzy.

Przeczytaj także