Nowość od Magdy Stachuli – W pułapce!

Nowość od Magdy Stachuli W pułapce - kup na TaniaKsiazka.plNowość od Magdy Stachuli ucieszy wszystkich miłośników thrillerów psychologicznych. Książka pt. W pułapce będzie dostępna na rynku od 19 czerwca 2018 roku i z pewnością przypadnie do gustu wszystkim wielbicielom twórczości pisarki. Autorka po raz kolejny udowadnia, że tytuł krajowej mistrzyni wspomnianego gatunku przypadł jej nie bez przyczyny. Jeśli zatem thrillery psychologiczne to książki, które uwielbiacie, koniecznie sięgnijcie po najnowszą pozycję Stachuli. Gwarantujemy, że nawet najbardziej wymagający odbiorca będzie zachwycony.

Nowość od Magdy Stachuli – W pułapce

Główna bohaterka, Klara, budzi się rano na klatce schodowej. Dziewczyna zupełnie nie pamięta, co działo się w nocy i jak wróciła do domu. A kiedy dociera do niej fakt, że od imprezy, na którą wyszła w sobotę, minęły dwa dni, jest przerażona. Ponadto na swoim ciele odkrywa dziwne ślady. Wkrótce do bohaterki docierają informacje, że dokładnie rok wcześniej podobny los spotkał inną kobietę. Wtedy właśnie Klara postanawia się z nią skontaktować.

Jednak, kiedy decyzja zapada, coś dziwnego zaczyna dziać się w otoczeniu dziewczyny. Ktoś podrzuca jej przedziwny prezent. I pojawia się mnóstwo pytań. Co takiego stało się z tamtą dziewczyną? Czy Klara podzieli jej los? I co tak naprawdę grozi bohaterce?

Thrillery psychologiczne to Wasz ulubiony gatunek literacki? Do tej pory nie mieliście okazji zapoznać się z twórczością Magdy Stachuli? Teraz jest idealny moment, by nadrobić zaległości! Gwarantujemy, że nie pożałujecie. Autorka po raz kolejny udowadnia, że jej sukces to nie kwestia przypadku. Książki, które tworzy Stachula, wciągają, trzymają w napięciu do ostatniej strony i wywołują dreszcz grozy. Nie inaczej jest w przypadku prezentowanej powieści. Zaskakująca fabuła i mroczne zakamarki ludzkiej psychiki tworzą tu idealną harmonię.

Przypominamy, że nowość od Magdy Stachuli pt. W pułapce będzie dostępna od 19 czerwca 2018 roku. Książkę znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom thrillerów psychologicznych i polskiej literatury. Przekonajcie się sami, co takiego ma w sobie twórczość tej autorki, że cieszy się tak ogromną popularnością!

Przeczytaj także