Nowość od Magdaleny Witkiewicz – Nie ma jak u mamy!

Nowość od Magdaleny Witkiewicz Nie ma jak u mamy - kup na TaniaKsiazka.plNowość od Magdaleny Witkiewicz ucieszy wszystkie miłośniczki twórczości polskiej pisarki. Serca odbiorczyń w kraju autorka skradła wieloma bestsellerowymi już powieściami. Co takiego sprawia, że tak wiele osób sięga po jej historie? Bez wątpienia fakt, że w lekki i prosty sposób mówi o trudnych tematach. Witkiewicz niejednokrotnie otrzymywała informacje, że pod wpływem jej książek Czytelniczki były w stanie zmienić swoje dotychczasowe życie. Jej najnowsza powieść nosi tytuł Nie ma jak u mamy i będzie dostępna w sprzedaży już od 19 września 2018 roku. O czym tym razem opowie pisarka? Koniecznie sprawdźcie to same!

Nowość od Magdaleny Witkiewicz – uczczenie ważnego wydarzenia

Na początku warto tutaj wspomnieć o tym, że mija właśnie dziesięć lat, odkąd autorka zaczęła przygodę z pisaniem. Nic dziwnego, że z tej okazji prezentuje Czytelniczkom kolejną, wciągającą historię. Co więcej, ta opowieść przenosi Was do świata, który z pewnością większość z Was już kojarzy. I jeśli tęskniłyście za Milaczkiem, młodą kobietą, która nieustająco poszukuje miłości swojego życia, trafiłyście idealnie. Bo oto ulubieni bohaterowie powracają po dziesięciu latach!

To niepowtarzalna okazja, by sprawdzić, co przez ten czas wydarzyło się u ekscentrycznej Zofii Kruk. Oraz zobaczyć jak potoczyły się losy Milaczka i na kogo wyrosła rezolutna sąsiadka zwana Bachorem. Pojawi się też kilka bardzo istotnych kwestii. Kiedy zaczyna się kryzys wieku średniego? Czy jedwabna piżama to odpowiedni strój, by wystąpić przed własnym szefem? I temat niezwykle gorący, czy łatwo jest zwolnić nianię i wdrożyć „Projekt Matka”? To oczywiście tylko niektóre z trudnych wyzwań, przed którymi ponownie stanie znana i uwielbiana bohaterka. Czy sobie z nimi poradzi? Tego musicie dowiedzieć się już same, poznając kontynuację jej zwariowanych losów.

Jedno możemy zagwarantować na pewno. Po przeczytaniu tej książki zapragniecie przytulić wszystkich, których kochacie.

Przypominamy, że nowość od Magdaleny Witkiewicz będzie dostępna w sprzedaży od 19 września bieżącego roku. Książkę pt. Nie ma jak u mamy znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej i beletrystyki.

Przeczytaj także