Nowość od Magdaleny Kordel już dostępna!

Nowość od Magdaleny Kordel Pejzaż z aniołem - kup na TaniaKsiazka.plNowość od Magdaleny Kordel to nie lada gratka dla wszystkich miłośniczek literatury kobiecej i książek obyczajowych. To właśnie tej pisarce czytelniczki zawdzięczają bestsellerowe powieści pt. Uroczysko czy Sezon na cuda. Tym razem autorka powraca z książką z serii Malownicze pt. Pejzaż z aniołem. I po raz kolejny zachwyca wnikliwością i interesującą fabułą. Jeśli zatem do tej pory nie było wam po drodze z twórczością tej pisarki, dziś jest doskonały moment, by nadrobić zaległości. Zwłaszcza jeśli poszukujecie niezwykle ciepłej i pełnej nadziei historii. Koniecznie to sprawdźcie! Gwarantujemy, że nie pożałujecie.

Nowość od Magdaleny Kordel – wzruszająca opowieść o tym, że nigdy nie jest za późno

Główną bohaterką powieści jest Adrianna, która od śmierci taty nie cierpi świąt. Od momentu, gdy zamieszkała z matką, grudniowa aura, zamiast z ciepłem i magią, kojarzy się jej z odrzuceniem i samotnością. Jednak wszystko wskazuje na to, że w tym roku ma się to zmienić. Za sprawą jednego spotkania Adrianna decyduje się wyjechać do głuszy, zupełnie odciętej od świata. Najlepiej gdzieś w góry… Na szczęście jej dawna znajoma, Madeleine, właśnie w takim miejscu mieszka.

Bohaterka nawet w najśmielszych snach nie przypuszczała, że ta podróż diametralnie odmieni jej życie. Bo któż mógłby się spodziewać, że do zmian potrzeba tak niewiele? Wino, korkociąg, ciepły koc i odrobina determinacji. No i na dokładkę szczypta szczęścia.

Nowość od Magdaleny Kordel to niezwykle ciepła i wzruszająca opowieść o tym, że warto szukać szczęścia. Ale również o tym, że czasem w życiu potrzebna jest szczypta magii. Kto wie, może i czytelniczkom uda się ją odnaleźć w Pejzażu z aniołem?

Prezentowaną dziś książkę znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom literatury obyczajowej i kobiecej. Autorka po raz kolejny udowadnia, że jej sukces to nie kwestia przypadku. Historie, które tworzy, są poruszające i wlewają w serca odbiorczyń mnóstwo ciepła. To idealna propozycja na ponure i deszczowe, jesienne wieczory. Przekonajcie się o tym same już dziś!

Przeczytaj także