Nowość od Macieja Wasilewskiego!

Niewidzialna ręka - zobacz na TaniaKsiazka.plNowość od Macieja Wasilewskiego bez wątpienia ucieszy wszystkich miłośników twórczości polskiego autora. Poza tym powody do zadowolenia mają wielbiciele literatury faktu i nietuzinkowych reportaży. Niewidzialna ręka to gorąca nowość, która jest już dostępna w sprzedaży. Wyobraźcie sobie 2 miliony dzieci, które zrobiły aż 10 milionów dobrych uczynków. Powiecie, że to żart? Że coś takiego jest niemożliwe? Nic bardziej mylnego. Ta historia wydarzyła się w Polsce! I właśnie o niej postanowił napisać w najnowszej publikacji Maciej Wasilewski. Zainteresowanie? Zaintrygowani? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Nowość od Macieja Wasilewskiego – historia, która zdarzyła się w Polsce

Pod koniec lat pięćdziesiątych nasz kraj zalała fala zagadkowych dobrych uczynków. Płoty same się naprawiały, pola koszą, a schody odśnieżają. A wszystko to pod tajemniczym znakiem dłoni z inicjałami N.R. Za pośrednictwem telewizji, o dokonaniach „niewidzialnych rąk” wkrótce dowiedziała się cała Polska.

Jest to historia o Macieju Zimińskim, nauczycielu, który poprawiał rzeczywistość. I który pokazał, co tak naprawdę potrafi człowiek. Był on redaktorem popularnego w PRL-u Świata Młodych. To właśnie on rozbudził chęć pomagania w setach tysięcy dzieciaków. Zorganizowana przez niego akcja Niewidzialna ręka miała na celu niesienie pomocy osobom starszym, chorym i wszystkim tym, którzy pomocy potrzebowali i oczekiwali. Niewidzialni działali w ukryciu i nie przyjmowali zapłaty. Pozostawiali jedynie ślad, bilet albo kartkę z odciśniętą w atramencie dłonią.

Nowość od Macieja Wasilewskiego pt. Niewidzialna ręka znajduje się tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy tę pozycję wszystkim miłośnikom literatury faktu i polskich reportaży. Warto tutaj wspomnieć, że to nie pierwsza tego typu książka na koncie pisarza. Poza tym Wasilewski prowadzi zajęcia w Polskiej Szkole Reportażu i uczy na Wydziale Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Jeśli zatem do tej pory nie było wam po drodze z książkami tego autora, koniecznie nadróbcie zaległości. Dziś macie do tego idealną okazję. Gwarantujemy, że nie pożałujecie. Ponieważ w reportażach Wasilewskiego nawet najbardziej wymagający fan gatunku znajdzie coś dla siebie. Sprawdźcie i przekonajcie się o tym sami!

Przeczytaj także