Nowość od Macieja Siembiedy już niebawem!

Nowość od Macieja Siembiedy – sprawdź na TaniaKsiazka.plNowość od Macieja Siembiedy ucieszy wszystkich fanów twórczości pisarza. Poza tym powody do zadowolenia mają również wielbiciele literatury kryminalnej i sensacyjnej. Najnowsza powieść autora pt. Wotum od niedawna jest już dostępna w sprzedaży. Tym samym, jeśli do tej pory nie było wam po drodze z książkami Siembiedy, dziś jest idealny moment, by nadrobić zaległości. Koniecznie sprawdźcie, co takiego mają w sobie jego historie, iż cieszą się tak ogromnym zainteresowaniem wśród czytelników.

Warto tutaj jeszcze dodać, że prezentowany dziś tytuł to już 3 tom serii z Jakubem Kanią w roli głównej.

Nowość od Macieja Siembiedy – kilka słów o fabule książki

Dnia 9 grudnia 2012 roku dochodzi do zamachu na obraz Matki Boskiej Częstochowskiej. Jednak tuż przed atakiem zamontowano wokół niego pancerną szybę. Tym samym, gdyby nie ona, największa świętość Polaków przestałaby istnieć. Definitor zakonu paulinów uważa, że za zamachem stoi sekta, której historia związana jest z największą tajemnicą epoki króla Jana Kazimierza. W związku z tym do rozwiązania zagadki angażuje Jakuba Kanię, detektywa z IPN. Szybko okazuje się, że podjęty przez Kanię trop, prowadzi do opactwa Saint-Germain-des-Prés w Paryżu, a stamtąd do niewielkiej wioski na Opolszczyźnie. To właśnie tam obraz jasnogórski został ukryty podczas potopu szwedzkiego. Ponadto do dziś znajduje się tam jego wierna kopia. Ale czy to na pewno kopia?

Czytelnicy otrzymują po raz kolejny zapierającą dech w piersiach powieść sensacyjną z Jakubem Kanią w roli głównej. Jak zawsze w powieściach Macieja Siembiedy wszystko, co wydaje się nieprawdopodobne, oparte jest na faktach i prawdziwych zdarzeniach. Poza tym odbiorcy od pierwszej do ostatniej strony nie mogą być niczego pewni.

Przypominamy, że nowość od Macieja Siembiedy pt. Wotum jest już dostępna w sprzedaży. Prezentowaną dziś książkę znajdziecie tutaj. Natomiast tutaj są pozostałe tomy z serii. Jeszcze raz gorąco polecamy tę powieść wszystkim miłośnikom literatury kryminalnej i sensacyjnej. Koniecznie to sprawdźcie!

Przeczytaj także