Nowość od Krystyny Mirek – Miłość z błękitnego nieba!

Nowość od Krystyny Mirek Miłość z błękitnego nieba - kup na TaniaKsiazka.plNowość od Krystyny Mirek to doskonała wiadomość dla wszystkich miłośniczek twórczości polskiej pisarki. Także wielbicieli literatury kobiecej i powieści obyczajowych mają sporo powodów do zadowolenia. Autorka bowiem jest niekwestionowaną mistrzynią w obu tych gatunkach. Jej książki cieszą się ogromnym zainteresowaniem tysięcy czytelniczek w całej Polsce. A ponadto w błyskawicznym tempie zyskują status bestsellerów. Jeśli zatem do tej pory nie było wam po drodze z twórczością tej pisarki, koniecznie nadróbcie zaległości. Teraz jest na to idealny moment. Na rynku pojawiła się bowiem Nowość od Krystyny Mirek pt. Miłość z błękitnego nieba. Sprawdźcie, co tym razem autorka przygotowała swoim fanom i dajcie znać, czy sięgniecie po tę książkę! A może już macie ją w domowej biblioteczce? W takim razie koniecznie podzielcie się swoją opinią na jej temat!

Nowość od Krystyny Mirek – Miłość z błękitnego nieba

Kraków w walentynki to dla wielu zakochanych jedno z najbardziej romantycznych miejsc na ziemi. Tutaj też przybywa bohaterka historii, Angelika. Kobieta ma do podpisania jeden z najważniejszych kontraktów w karierze. I nie zawaha się przed niczym, by osiągnąć swój cel. W końcu ciężko pracowała na sukces, który właśnie pojawił się na horyzoncie. Ponadto Kraków dla bohaterki nie ma w sobie nic z romantycznej aury. Angelika kiedyś uciekła z tego miasta i teraz nie ma zamiaru wracać do niełatwych wspomnień. Dlatego też mocno skupiła się na pracy i nie pozwala sobie na sentymenty.

Po drugiej stronie barykady stoi właściciel prężnie rozwijającej się firmy. Prywatnie przylgnęła do niego łatka kobieciarza, choć w swoich miłosnych podbojach kieruje się pewnymi zasadami. Jemu również zależy na tym, by podpisać ten kontrakt, jednak na własnych warunkach. I również nie ma oporów, by korzystać ze wszelkich sposobów, które mogą do tego doprowadzić.

Czy mroźna, Walentynowa noc to dobry czas do biznesowych negocjacji? Kto wyjdzie z tej potyczki zwycięsko? Szybko okaże się, że z pozoru niewinny splot wydarzeń bardzo mocno zmieni życie wielu osób.

Nowość od Krystyny Mirek pt. Miłość z błękitnego nieba znajdziecie tutaj. Koniecznie to sprawdźcie!

Przeczytaj także