Nowość od Klaudii Bianek już wkrótce!

Nowość od Klaudii Bianek - kup na TaniaKsiazka.plNowość od Klaudii Bianek to przede wszystkim doskonała wiadomość dla wszystkich fanek twórczości pisarki. Poza tym powody do zadowolenia mają również miłośniczki romansów współczesnych.

Książka pt. Ocalało tylko serce będzie jest już dostępna w sprzedaży i zainteresuje nawet najbardziej wymagające czytelniczki. Tym samym, jeśli do tej pory nie było wam po drodze z twórczością tej pisarki, dziś jest idealny moment, by nadrobić zaległości. Gwarantujemy, że nie pożałujecie, ponieważ powieści Bianek w błyskawicznym tempie stają się krajowymi hitami. Sprawdźcie to same!

Nowość od Klaudii Bianek – kilka słów o fabule książki

Główną bohaterką powieści jest Klara, bystra i piękna dziewczyna, która nie boi się spełniać marzeń. W związku z tym mało kto domyśla się, że w głębi duszy to nieśmiała i zagubiona osoba, która rozpaczliwie szuka właściwej drogi. Czuje się samotna i jest spragniona miłości. Tym samym za wszelką cenę próbuje wypełnić pustkę, nieustannie ogarniającą jej serce. Wkrótce dziewczyna poznaje Aleksandra, który jest uznawany za bohatera, ratującego życie innych ludzi. A przy tym wciąż sam naraża się na niebezpieczeństwo. Jednak mężczyzna nie jest z tego powodu ani popularny, ani lubiany. Poza tym sam odsuwa się od ludzi i chowa za zasłoną arogancji, mimo że jest bardzo przystojny. Stracił już nadzieję na lepsze jutro i nie wierzy w miłość. A wszystkie dziewczyny, próbujące się z nim spoufalić, szybko zbywa, nie chcąc tracić ani ich, ani swojego czasu.

W końcu trafia na Klarę, która nie chce ustąpić i robi wszystko, by zbliżyć się do Aleksandra. Dziewczyna poznaje głęboko skrywane sekrety mężczyzny, które tłumaczą jego zachowanie. Czy nadal będzie chciała przejść przez granice, które wokół siebie wyznaczył?

Przypominamy, że nowość od Klaudii Bianek jest już dostępna w sprzedaży. Książkę pt. Ocalało tylko serce znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy tę pozycję wszystkim miłośniczkom romansów współczesnych. Koniecznie sprawdźcie, czego możecie się spodziewać po tej historii. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Przeczytaj także