Nowość od Kingi Wójcik już wkrótce!

Szukacie kryminału, który pochłonie was do reszty i sprawi, że z zapartym tchem będziecie śledzić kolejne rozdziały? Nowość od Kingi Wójcik to idealna propozycja dla was. Książka pt. Osadzony pojawi się w sprzedaży już 21 stycznia 2021 roku i zainteresuje nawet najbardziej wymagającego odbiorcę. W końcu nie bez przyczyny powieści autorki cieszą się tak ogromnym zainteresowaniem wśród czytelników w całej Polsce. Tym samym, jeśli do tej pory nie było wam po drodze z jej twórczością, to dobra okazja, by nadrobić zaległości! Najnowsza książka to kolejny już tom, w którym główną rolę odgrywa komisarz Rudnicka. Z jaką sprawą przyjdzie się jej zmierzyć tym razem?

Nowość od Kingi Wójcik - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Nowość od Kingi Wójcik – Osadzony

Trzynaście lat temu mieszkańcy Łodzi żyli w strachu. Mężowie drżeli o życie swoich żon, rodzice zamykali w domach córki. Wszystko przez nieuchwytnego i bezwzględnego mordercę, któremu nadano pseudonim „Trzynaście”. Długo igrał on z policją, jednak w końcu popełnił błąd. Łodzianie odetchnęli z ulgą, a policjanci zamknęli sprawę.

 Tymczasem przeszłość nie pozwala o sobie zapomnieć. Ponieważ już wkrótce dochodzi do kolejnego morderstwa. I do złudzenia przypomina ono zbrodnie „Trzynastki”. Czy w mieście grasuje naśladowca? Jaki związek z mordercą może mieć kobieta, którą przed trzynastoma laty uznano za zaginioną? Być może za sznurki pociąga człowiek od lat zamknięty w więzieniu. W końcu poprosił o spotkanie z komisarz Rudnicką.

Przed łódzkimi śledczymi kolejna sprawa, która nie jest prosta. Zaprowadzi ich ona do tajemnic, skrupulatnie skrywanych przez długie lata. Jednak komisarz Rudnicka i sierżant Wolski zrobią wszystko, by odkryć prawdę. Nawet jeśli cena za to będzie bardzo wysoka.

Przypominamy, że nowość od Kingi Wójcik pt. Osadzony będzie dostępna w sprzedaży od 21 stycznia 2021 roku. Prezentowany dziś tytuł znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy go wszystkim miłośnikom literatury kryminalnej. A przede wszystkim każdemu, kto poszukuje niezwykle wciągających opowieści. Tutaj napięcie rośnie ze strony na stronę, a rozwiązanie kryminalnej zagadki nie jest takie proste i oczywiste. Sprawdźcie sami!

Przeczytaj także