Nowość od Katarzyny Michalak!

Nowość od Katarzyny Michalak Ścigany - kup na TaniaKsiazka.plNowość od Katarzyny Michalak już niebawem pojawi się na polskim rynku. Książka pt. Ścigany będzie dostępna od 5 września 2018 roku i przypadnie do gustu wszystkim miłośniczkom powieści dla kobiet i literatury obyczajowej. Ale myli się ten, kto myśli, że to kolejna, zwyczajna obyczajówka. Michalak nie zawodzi swoich czytelniczek i tym razem przygotowała coś naprawdę ekstra. Jej najnowsza historia pełna jest napięcia i zaskakujących wydarzeń, rodem z porządnego kryminału czy sensacji. Jakie wyzwania tym razem postawiła przed bohaterami? Czym zaskoczy odbiorczynie? Tego dowiecie się, czytając dalej!

Nowość od Katarzyny Michalak – nietuzinkowa historia od bestsellerowej pisarki

Głównymi bohaterami tej opowieści są Danka i Hubert. Oboje byli przekonani, że nic dobrego nie może już ich spotkać. Jednak nieprzewidywalny los skrzyżował ich drogi. Kobieta pomogła mu, kiedy ranny i ścigany przez policję uciekał przez bieszczadzkie bezdroża. To ona, jako pierwsza, uwierzyła w jego niewinność, choć poszukiwano go za zabójstwo. Co takiego sprawiło, że uległa jego urokowi? Był taki jak ona. W oczach miał gniew, w duszy mrok, a w sercu głęboką ranę po wielkiej miłości i jeszcze większej krzywdzie. Ale Hubert sprowadził na nią same kłopoty. Żeby go chronić, bohaterka musiała znosić poniżenie i oddać się innemu mężczyźnie. Ale w końcu oddała mu jedynie ciało. Bo serce zamroziła już dawno temu. I nie miała już nic do stracenia. Ponadto nie przejmowała się niczym ani nikim. Nie było szansy, żeby ją przekupić albo zastraszyć. Tylko jedna rzecz była w stanie zmienić to wszystko. Miłość. I namiętność, tak silna, że pali wszystko, co stanie jej na drodze.

Przypominamy, że nowość od Katarzyny Michalak będzie dostępna już 5 września bieżącego roku. Powieść pt. Ścigany znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy tę historię wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej i obyczajowej. Autorka po raz kolejny udowadnia, że jej ogromny sukces to nie kwestia przypadku. Nic dziwnego, że jej powieści w tak błyskawicznym tempie zyskują status bestsellerów. Przekonajcie się same!

Przeczytaj także