Nowość od JP Delaneya już we wrześniu!

Nowość od JP Delaneya W żywe oczy - kup na TaniaKsiazka.plNowość od JP Delaneya to nie lada gratka dla wszystkich miłośników twórczości pisarza. Autor zdobył ogromną popularność dzięki książce Lokatorka. Jego debiutancka powieść szturmem wdarła się na szczyty najważniejszych, bestsellerowych list i królowała tam bardzo długo. Jednak pisarz, mimo międzynarodowego sukcesu, nie spoczął na laurach. Już 4 września 2018 roku Czytelnicy w Polsce będą mieli okazję zapoznać się z jego najnowszym projektem. Książka pt. W żywe oczy przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom sensacji i kryminałów, z elementami thrillera psychologicznego. Jeśli zatem do tej pory nie mieliście okazji zapoznać się z twórczością JP Delaney, koniecznie nadróbcie zaległości. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Nowość od JP Delaneya – kiedy wierzysz komuś, komu nie powinieneś

Główną bohaterką powieści jest Claire, która zawodowo zajmuje się kłamaniem. Nie ma wątpliwości, że kobieta została stworzona do roli, w którą już niedługo się wcieli. Zadanie zleciła jej firma prawnicza, specjalizująca się w sprawach rozwodowych. Bohaterka ma zdemaskować niewiernego męża i dostarczyć niezbitych dowodów jego zdrady. W tej niebezpiecznej grze to ona ma dyktować reguły. Okazuje się, że klientem Claire zostaje interesujący profesor Patrick Fogler. Stawka gwałtownie rośnie. Mężczyzna popełnia największy błąd w życiu. Uwierzył spotkanej kobiecie, chociaż nie powinien.

Plan jest prosty, robiła to już nie raz i miała w tym spore doświadczenie. Musi nawiązać rozmowę z wyznaczonym mężczyzną, ale nie może być zbyt szybko bezpośrednia. To on musi złożyć propozycję, nigdy nie na odwrót. Ostatni krok to zarejestrowanie rozmowy.

Ale w grze gęstej od mrocznego uwodzenia, manipulacji i niedopowiedzeń role zaczynają się niebezpiecznie odwracać.

Przypominamy, że nowość od JP Delaneya pt. W żywe oczy na polskim rynku będzie dostępna od 4 września bieżącego roku. Książkę znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom literatury sensacyjnej i kryminalnej, połączonej z elementami thrillera psychologicznego. Gwarantujemy, że nawet najbardziej wymagający odbiorca znajdzie w tej pozycji coś dla siebie. Przekonajcie się o tym sami i koniecznie to sprawdźcie!

Przeczytaj także