Nowość od Jerzego Bralczyka!

Nowość od Jerzego Bralczyka 1000 słów - sprawdź na TaniaKsiazka.pl1000 słów – taki tytuł nosić będzie nowość od Jerzego Bralczyka. która w sprzedaży pojawi się 26 września 2017 roku. Na to dzieło czekają nie tylko filolodzy czy specjaliści w dziedzinie języka polskiego. To również doskonała lektura dla wszystkich miłośników języka polskiego, którzy czerpią przyjemność z odkrywania niuansów i ciekawostek na temat rodzinnej mowy.

Książka 1000 słów to już kolejna publikacja, mająca szansę powtórzyć sukces słynnych, bestsellerowych 500 zdań. Zwłaszcza że najnowszej publikacji towarzyszy nieodłącznie tytuł jednego z najwybitniejszych dzieł w dorobku Jerzego Bralczyka. Koniecznie przekonajcie się sami, co tym razem przygotował najpopularniejszy, językowy autorytet Polaków.

Nowość od Jerzego Bralczyka – 1000 słów

Najnowsza książka Bralczyka to zbiór błyskotliwych, odkrywczych i głębokich felietonów. To za ich sprawą autor przedstawia najbardziej niezwykłe oraz najbardziej znaczące i najważniejsze słowa, których używamy na co dzień i od święta. Wraz z Bralczykiem Czytelnik będzie miał niepowtarzalną okazję iść tropem zmieniających się wyrazów. Będziecie też towarzyszyć zaskakującym powrotom słów. Słów, które zdawać by się mogło, już dawno spisaliśmy na straty. Podczas tej niezwykłej przygody odkryjecie również słowa-perełki, które swoim brzmieniem, znaczeniem historią i emocjonalnym tłem wzbudzą zdumienie oraz radość z ich ponownego odkrycia.

Warto tutaj wspomnieć, że za redakcję książki odpowiedzialny jest Michał Ogórek. To dzięki niemu pozycja 1000 słów przybiera niezwykłą strukturę. Dzięki temu Czytelnik będzie miał okazję zapoznać się z czymś znacznie lepszym niż zwykły zbiór felietonów Bralczyka. Ogórek tworzy z nich opowieści nie tylko dotyczące metamorfozy polskiego języka. To także obraz przemiany naszej kultury, obyczajowości i polityki.

Przypominamy, że nowość od Jerzego Bralczyka pt. 1000 słów w sprzedaży pojawi się 26 września bieżącego roku. Książkę znajdziecie tutaj. Bez wątpienia lektura ta powinna znaleźć się na półce w domowej biblioteczce każdego Polaka. I każdego, kto chciałby powiększyć swoją wiedzę na temat rodzimego języka. Przekonajcie się sami, że odkrywanie polskich słów i ich znaczeń to świetna zabawa! A przecież nie od dziś wiadomo, że nauka najlepiej sprawdza się poprzez zabawę. Dzięki tej pozycji zyskacie zatem możliwość nie tylko dobrej zabawy, ale również poszerzenie własnej wiedzy.

Przeczytaj także