Nowość od Jean Sasson!

W kręgu księżniczki to gorąca nowość od Jean Sasson, która bez wątpienia stanie się hitem nadchodzącego miesiąca. Autorka zachwyciła czytelników na całym świecie takimi powieściami jak: Łzy księżniczki oraz Sekrety księżniczki. Obie te pozycje w błyskawicznym tempie stały się bestsellerami, przynosząc pisarce ogromną sławę i sukces zawodowy. Już 11 kwietnia bieżącego roku będziecie mieli okazję zapoznać się z kolejną powieścią, która zdradza sekrety skrywane za złotymi bramami pałaców najbogatszego królestwa świata. Zaciekawieni?

Nowość od Jean Sasson – powrót w dobrym stylu

Główna bohaterka, Sułtana, ma sporo powodów do zadowolenia. Na świat przyszła jako księżniczka, która do końca życia nie musi martwić się o bogactwo, a luksus otacza ją z każdej strony. Niestety wiążą się z tym również pewne konsekwencje. Kobieta musi radzić sobie w świecie, gdzie płeć piękna nie ma prawa głosu. I choć los sprawił, że została wydana za dobrego mężczyznę, to wciąż była świadkiem okrucieństw, jakie spotykały inne kobiety. Taki stan rzeczy sprawiał, że z dnia na dzień kumulował się w niej gniew. Nie godziła się na taki porządek rzeczy. Miała dość obserwowania świata, w którym to mężowie rządzą, a żony cierpią i przeżywają katusze. Czy jednak odkryła w sobie siłę, by faktycznie zmienić brutalną rzeczywistość, w jakiej przyszło się jej odnajdywać?

Jean Sasson po raz kolejny udowadnia, że jej sukces to wyłącznie kwestia talentu. W kręgu księżniczki to lekka lektura, którą czyta się z przyjemnością. Ponadto czytelnicy będą mieli okazję poznać nieco ciekawostek z polityki Arabii Saudyjskiej oraz sposobów, w jakie wymierza się tam kary.

Przypominamy, że powieść W kręgu księżniczki będzie miała premierę 11 kwietnia 2017 roku. Książkę znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także