Nowość od Jay’a Ashera – Światło!

Nowość od Jay’a Ashera. Światło - sprawdź na TaniaKsiazka.plNowość od Jay’a Ashera na polskim rynku pojawiła się pod tytułem Światło i bez wątpienia przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom twórczości autora. Po raz kolejny powieść pisarza skierowana jest do młodzieży, ale jak w przypadku poprzednich publikacji, tym razem również dorośli znajdą w tej książce coś dla siebie. Przypomnimy, że Asher serca Czytelników na całym świecie podbił książką pt. 13 powodów, na której podstawie do kin trafił również film. Historia bardzo szybko zyskała status bestsellera i długo utrzymywała się na szczytach najważniejszych bestsellerowych list. Czym tym razem autor zaskakuje odbiorców? Przekonajcie się sami!

Nowość od Jay’a Ashera – poruszająca opowieść o tym, co w życiu najważniejsze

Główną bohaterką powieści jest Sierra, która wiedzie życie zwyczajnej nastolatki w Oregonie. Rodzina dziewczyny prowadzi na miejscu plantację choinek. Bohaterka każdą wolną chwilę spędza z dwiema najlepszymi przyjaciółkami. Jednak na czas Świąt Bożego Narodzenia Sierra wraz z rodzicami przenosi się do Kalifornii, gdzie sprzedają swoje choinki. Interes nie kręci się jednak najlepiej. Obecnie, kiedy każdy ma powszechny dostęp do Internetu, wszystko wskazuje na to, że mogą być to ostatnie święta spędzone w tym słonecznym stanie. Nie jest to dobra wiadomość dla Sierry, gdyż to właśnie tam mieszka jej przyjaciółka z dzieciństwa, Heather.

Los jednak bywa przewrotny i ma w zanadrzu nie tylko przygnębiające rozwiązania. W te święta bohaterka na swojej drodze spotyka Caleba. Chłopaka trudno zaliczyć do grona świętych, kiedyś popełnił w życiu błąd, za który wciąż surowo płaci. Kiedy Sierra poznaje plotki na temat nowo poznanego chłopaka, postanawia je zignorować. Tak jak mnóstwo „życzliwych” rad i komentarzy osób z najbliższego otoczenia.

Jay Asher po raz kolejny sprawia, że Czytelnik z trudem odrywa się od lektury jego książki. Światło to niezwykle poruszająca historia o sile miłości, wybaczeniu i przyjaźni. To także doskonały obraz tego, jak plotki potrafią uprzykrzyć i utrudnić komuś życie.

Nowość od Jay’a Ashera pt. Światło znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także