Nowość od Jakuba Ćwieka już niebawem!

Nowość od Jakuba Ćwieka Stróże - kup na TaniaKsiazka.plNowość od Jakuba Ćwieka to nie lada gratka dla wszystkich fanów twórczości pisarza i miłośników polskiej literatury fantasy. Najnowsza książka autora nosić będzie tytuł Stróże i pojawi się w sprzedaży już 7 czerwca 2018 roku. Warto tutaj także wspomnieć, że prezentowana dziś powieść to już kolejny tytuł ze słynnego cyklu Kłamca. Jeśli jednak do tej pory nie mieliście okazji zapoznać się z serią, nic straconego! Stróże to historia, od której bez problemu można zacząć przygodę z anielskim cyklem Ćwieka. Gwarantujemy, że po przeczytaniu tej powieści, będziecie chcieli więcej!

Nowość od Jakuba Ćwieka – Stróże i nietypowe śledztwa oraz dziwne międzygatunkowe przyjaźnie

Wyobraźcie sobie, że Loki to największy kłamca, oszust i zdrajca. A jednocześnie jest to ostatnia nadzieja Waszego anioła stróża. Okazuje się, że nietypowe śledztwa i dziwne, międzygatunkowe przyjaźnie, plus tony niebiańskiej biurokracji, to zwyczajny dzień z życia takiego anioła. I wszystko mogłoby wyglądać tak prosto, gdyby nie Loki. Ten cyngiel od brudnej roboty, prowodyr i sprawca niejednego zamieszania, znów skomplikuje pewne sprawy. W dodatku tym razem nordycki bóg kłamstwa pokaże pełnię swoich możliwości.

Początkowe zasady były bardzo proste i przejrzyste. Każdy człowiek, który wierzył w Boga, dostawał anioła stróża. Ten zyskiwał moc dzięki modlitwie podopiecznego i mógł zapewnić mu nadprzyrodzone wsparcie. Potem jednak wszystko się skomplikowało – ludzi zaczęło przybywać błyskawicznie, ale liczba aniołów stróżów pozostawała stała i wkrótce niewystarczająca. To jednak nie wszystko. Wszechmogący, odchodząc, zostawił jedynie garść bardzo rygorystycznych zasad. Aby przetrwać i dalej móc wykonywać swoją pracę, skrzydlaci zaczęli kombinować. A od kiedy pojawił się wśród nich Loki, nordycki bóg oszustów i kłamców, anielskie kombinatorstwo weszło na wyższy poziom. Już wkrótce okazało się, że niezbędna jest specjalna jednostka do kontroli anielskich nadużyć. Jej organem wykonawczym stała się W.I.N.A., czyli Wydział Interwencyjny Nadzoru Anielskiego.

Przypominamy, że nowość od Jakuba Ćwieka pt. Stróże będzie dostępna od 7 czerwca 2018 roku. Powieść znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy wszystkim miłośnikom polskiego fantasy!

Przeczytaj także