Nowość od Jacka Galińskiego już niebawem!

Nowość od Jacka Galińskiego - kup na TaniaKsiazka.plNowość od Jacka Galińskiego to doskonała wiadomość dla wszystkich miłośników twórczości pisarza. Poza tym powody do zadowolenia mają również wielbiciele literatury komedii kryminalnych. Najnowsza powieść Galińskiego nosi tytuł Komórki się pani pomyliły i będzie dostępna w sprzedaży już od 13 listopada 2019 roku. Konstrukcja tytułu brzmi znajomo? Nic dziwnego! To już kolejny hit pisarza, który odpowiada za bestsellerową historię pt. Kółko się pani urwało. Poza tym prezentowana dziś Nowość od Jacka Galińskiego to nic innego jak kontynuacja wspomnianej lektury. Jesteście ciekawi, czego możecie się po niej spodziewać? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Nowość od Jacka Galińskiego – Komórki się pani pomyliły

Komedie kryminalne to wciąż dość mało popularny gatunek literacki. Niemniej okazuje się, że kiedy tylko na rynku pojawi się taka historia, od razu zyskuje status bestsellera. W związku z tym nie inaczej było z powieściami Jacka Galińskiego. Jego debiutancka powieść, jak i prezentowana dziś historia cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród czytelników. Autor po raz kolejny przygotował czytelnikom prawdziwą mieszankę wybuchową. To wredna staruszka kontra niebezpieczni mafiosi. Jak tym razem potoczą się jej losy?

Wokół pewnej warszawskiej kamienicy wybuchło zamieszanie, które zdaje się nie mieć końca. Tym samym kolejny trup ponownie burzy spokój Zofii Wilkońskiej. W związku z tym kobieta po raz kolejny postanawia wziąć sprawy we własne ręce. Rozpoczyna prywatne śledztwo, które doprowadza ją w niebezpieczne rejony. Ponieważ bohaterka za bardzo zbliża się do przestępców i zostaje poddana pokusie nie do odparcia. Niczym policjant zbyt długo działający pod przykrywką, Zofia wiele lat żyjąca w biedzie, zachłystuje się pieniędzmi i przemocą. Czy jest szansa, by powróciła na właściwe tory? Dokąd zajdzie dziarska staruszka?

Po raz kolejny autor serwuje czytelnikom przezabawną komedię kryminalną, która swoim niebanalnym humorem porwie każdego czytelnika.

Przypominamy, że nowość od Jacka Galińskiego będzie dostępna od 13 listopada bieżącego roku. Prezentowaną dziś powieść pt. Komórki się pani pomyliły znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy tę historię wszystkim miłośnikom komedii kryminalnych!

Przeczytaj także