Nowość od Harlana Cobena już wkrótce!

Nowość od Harlana Cobena. W domu - kup na TaniaKsiazka.plNowość od Harlana Cobena już wkrótce pojawi się na polskim rynku. Powieść nosić będzie tytuł W domu, a jej premiera przewidywana jest na 17 stycznia 2018 roku. Książka przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom thrillerów, w których Coben stał się mistrzem. Jego najnowsza publikacja szturmem wdarła się na szczyty najważniejszych, bestsellerowych list. I w błyskawicznym tempie skradła serca Czytelników na całym świecie. Już niedługo i w naszym kraju odbiorcy będą mieli szansę zapoznać się z tą niezwykle mroczną i intrygującą historią. Koniecznie sprawdźcie sami, co autor przygotował tym razem.

Nowość od Harlana Cobena – co złego może stać się W domu?

Patrick Moore oraz Rhys Baldwin byli zaledwie sześciolatkami, kiedy dziesięć lat temu zostali uprowadzeni przez porywaczy. Gangsterzy żądali od ich rodziców wysokiego okupu, jednak wkrótce potem zamilkli, a ślad po chłopcach zaginął. Rodziny obu ofiar nigdy do końca nie uporały się ze stratą ukochanych dzieci. Wciąż nawiedzały ich bolesne wspomnienia, a ból, mimo minionych lat, wcale nie stawał się mniejszy. Ten koszmar trwałby z pewnością znacznie dłużej, gdyby nie dwaj mężczyźni. Myron Bolitar, agent sportowy, i jego przyjaciel, Win Lockwood, którego elegancki strój skrywa umiejętnie wyszkolonego zabójcę. To oni przekazują rodzinie informacje o tym, że najprawdopodobniej zlokalizowali jednego z porwanych chłopców. Dzisiaj już nastolatek miał być widziany w Londynie. Jednak czy to naprawdę on? Gdzie podziewał się przez całe dziesięć lat? I najważniejsze: jak wiele pamiętał z dnia, w którym został porwany?

Ale to nie koniec pytań, na które wszyscy chcieliby poznać odpowiedź. Jest przecież jeszcze drugi chłopak. Czy odnaleziony potrafi wskazać, gdzie przebywa jego towarzysz i czy w ogóle jeszcze żyje?

Harlan Coben po raz kolejny stworzył opowieść, w której po mistrzowsku dawkuje informacje, budując napięcie. Niezwykły thriller wciąga i aż do ostatniej chwili trzyma Czytelnika w wielkiej niepewności. To także poruszająca historia o przyjaźni, rodzinie i o tym, czym naprawdę jest dom.

Nowość od Harlana Cobena pt. W domu znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także