Nowość od Hanny Greń – powrót do Śmiertelnych wyliczanek

Nowość od Hanny Greń Chodzi lisek koło drogi - kup na TaniaKsiazka.plNowość od Hanny Greń to nie lada gratka dla wszystkich miłośników twórczości polskiej pisarki. Powody do zadowolenia ma również każdy wielbiciel literatury kryminalnej i sensacyjnej. Najnowsza książka autorki pt. Chodzi lisek koło drogi będzie dostępna w sprzedaży od 26 marca 2019 roku. Warto tutaj także wspomnieć, że jest to już kolejna historia z serii Śmiertelne wyliczanki. Powieści Greń w błyskawicznym tempie zyskują status bestsellerów i stają się krajowymi hitami. Jeśli zatem do tej pory nie mieliście okazji zapoznać się z jej twórczością, koniecznie nadróbcie zaległości. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Nowość od Hanny Greń – kolejne mroczna zagadka

Kiedy do akcji wkracza zespół bielskich policjantów, wiadomo, że zabawa jest skończona. W okolicach Bielska-Białej ktoś w niezwykle brutalny sposób morduje prostytutki. Narzędziem zbrodni okazuje się skórzany pas z ciężką klamrą. Jest jeszcze coś, co zwraca szczególną uwagę podkomisarz Marioli Koniecznej. To niewielka figurka lisa, zostawiana przy ofiarach, jako swego rodzaju podpis sprawcy. Podczas śledztwa wychodzi na jaw, że pierwsza ofiara, krótko przed śmiercią, uczestniczyła w imprezie urodzinowej, odbywającej się niedaleko miejsca zbrodni. Policjantka bierze na cel pozostałych gości tej imprezy. Jednak sytuacja komplikuje się, kiedy okazuje się, że jest wśród nich dwoje policjantów. Wkrótce też Konieczna przy pomocy komisarza Sokołowskiego wpada na trop, który prowadzi ją do trudnego wyboru. Wyboru pomiędzy przyjaźnią a obowiązkiem.

Jeszcze raz przypominamy, że nowość od Hanny Greń pt. Chodzi lisek koło drogi będzie dostępna od 26 marca bieżącego roku. Prezentowaną dziś książkę znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom literatury kryminalnej i sensacyjnej. Ponadto, jeśli jesteście wielbicielami gatunku, a do tej pory nie było wam po drodze z twórczością tej autorki, dziś jest doskonały moment, by nadrobić zaległości. Hanna Greń po raz kolejny udowadnia, że jej ogromny sukces nie jest kwestią przypadku. Czytelnicy w jej powieściach znajdą wszystko, o powinna mieć w sobie dobra historia. To rosnące napięcie z każdym rozdziałem, wartka akcja i zaskakujące zakończenie. Koniecznie to sprawdźcie!

Przeczytaj także