Nowość od Gabrieli Gargaś pod koniec sierpnia!

Nowość od Gabrieli Gargaś Namaluj mi słońce - kup na TaniaKsiazka.plNowość od Gabrieli Gargaś to nie lada gratka dla wszystkich miłośniczek twórczości polskiej autorki. Serca czytelniczek podbiła niezwykle wciągającymi i poruszającymi historiami obyczajowymi i literaturą kobiecą. Każda jej powieść w błyskawicznym tempie osiąga status bestsellera, a grono jej wielbicielek stale się powiększa. Co pisarka przygotowała tym razem? Jej najnowsza książka pt. Namaluj mi słońce będzie dostępna już od 30 sierpnia 2018 roku. Jeśli zatem do tej pory nie miałyście okazji zapoznać się z twórczością tej autorki, koniecznie nadróbcie zaległości. Dziś jest do tego idealna okazja.

Nowość od Gabrieli Gargaś – poruszająca historia o przyjaźni i emocjach

Główną bohaterką powieści jest Sabina, wyjątkowa dziewczyna, której życie wcale nie jest usłane różami. Jednak mimo bolesnych kolei życia, wciąż się uśmiecha. Jest niczym wesoły promyczek słońca, który oświetla drogę innym. Sabina spotyka się z samotnymi ludźmi, rozmawia z nimi i uważnie ich słucha. Jest jedyną osobą, której ci mogą się zwierzyć ze swoich problemów. Robi to wszystko po to, by im pomóc i sprawić, aby chociaż przez chwilę nie czuli się samotni i odrzuceni. Jednak ta z pozoru radosna dziewczyna skrywa wiele emocji, o których sama nie mówi nikomu. Boi się zwierzać z własnych uczuć.

Pewnego dnia los na jej drodze stawia dziewczynkę, Marysię. Ta zwykła znajomość już wkrótce przeradza się w wyjątkową przyjaźń. Sabina i Marysia stają się sobie bardzo bliskie. Dla bohaterki to zupełna nowość, bo nigdy nie była z kimś w tak zażyłych relacjach. A kiedy już powoli oswaja się z nowymi emocjami i pokonuje własne bariery, los zaskakuje ją po raz drugi. Na horyzoncie pojawia się Maks, ojciec Marysi i niezwykle przystojny mężczyzna. On również ma za sobą wiele przykrych doświadczeń, a jego życie nie należało do najłatwiejszych.

Przypominamy, że nowość od Gabrieli Gargaś będzie dostępna od 30 sierpnia bieżącego roku. Książkę pt. Namaluj mi słońce znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom literatury obyczajowej i kobiecej!

Przeczytaj także