Nowość od Elizabeth Gilbert!

Nowość od Elizabeth Gilbert - kup na TaniaKsiazka.plNowość od Elizabeth Gilbert to doskonała wiadomość dla wszystkich miłośniczek twórczości pisarki. Poza tym powody do zadowolenia mają także wielbicielki literatury kobiecej i powieści obyczajowych. Warto tutaj wspomnieć, że to Gilbert odpowiada za międzynarodowy bestseller pt. Jedz, módl się, kochaj, który został również zekranizowany. W roli głównej wystąpiła Julia Roberts. Teraz autorka powraca z kolejnym hitem, który zainteresuje wszystkie czytelniczki, szukające nietuzinkowej i wciągającej historii. Powieść pt. Miasto dziewcząt będzie dostępna w sprzedaży na naszym rynku od 4 września 2019 roku. Jesteście ciekawe, czego możecie się po niej spodziewać? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Nowość od Elizabeth Gilbert – opowieść o seksie i urokach życia w Nowym Jorku

Wcale nie trzeba być grzeczną dziewczynką, by stać się dobrym człowiekiem. Życie jest nie tylko ulotne, ale również niebezpieczne. Właśnie dlatego nie ma sensu odmawiać sobie przyjemności. Tak brzmi motto, którym kieruje się główna bohaterka najnowszej powieści Elizabeth Gilbert. Vivian zostaje wyrzucona z prestiżowej uczelni i trafia do Nowego Jorku, pod skrzydła ciotki. Kobieta prowadzi podupadający teatr rewiowy. W związku z tym bohaterka poznaje tam grono charyzmatycznych postaci: frywolne tancerki, seksownych amantów, znakomitą artystkę dramatyczną, autora tandetnych sztuk, muzyków i reżyserów. Wkrótce jednak dziewczyna popełnia fatalny błąd, a środowisku wybucha skandal. Z tego powodu jej nowy świat staje na głowie. A sama bohaterka nie od razu pojmuje w pełni, co się stało. Mimo to, dzięki temu niełatwemu doświadczeniu zrozumie, czego pragnie i jak to osiągnąć.

W prezentowanej dziś powieści autorka nie tylko zgłębia kobiecą seksualność, ale także tropi tajemnicze meandry prawdziwej miłości. Przypominamy, że nowość od Elizabeth Gilbert na polskim rynku będzie dostępna od 4 września bieżącego roku. Książkę pt. Miasto dziewcząt znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej i powieści obyczajowych. Koniecznie sprawdźcie ten tytuł! Gilbert po raz kolejny udowadnia, że jej ogromny sukces to nie kwestia przypadku, a ogromnego talentu.

Przeczytaj także