Nowość od Edyty Świętek już wkrótce!

Nowość od Edyty Świętek - kup na TaniaKsiazka.plNowość od Edyty Świętek to nie lada gratka dla wszystkich miłośniczek twórczości polskiej pisarki. Poza tym powody do zadowolenia mają także wielbicielki beletrystyki i literatury pięknej oraz powieści dla kobiet. Co więcej, najnowsza książka pisarki jest zupełnie inna od tego, co tworzyła do tej pory. Jeśli zatem do tej pory nie było wam po drodze z twórczością tej autorki, to doskonała okazja, by nadrobić zaległości. Powieść pt. Dom lalek będzie dostępna w sprzedaży już od 28 maja 2019 roku. Jesteście ciekawe, co tym razem przygotowała Świętek dla swoich wiernych fanek? Koniecznie to sprawdźcie!

Nowość od Edyty Świętek – Dom lalek

Główną bohaterką powieści jest Anita, z natury wycofana dziewczyna, charakteryzująca się niską samooceną. Źródło jej problemów leży w przeszłości. Ponieważ jako dziecko i nastolatka spotykała się ciągle z przykrościami ze strony rówieśników. Ci dokuczali jej ciągle, iż jest taka sama jak jej niepełnosprawna intelektualnie siostra. Nawarstwione kompleksy rzutują obecnie na dorosłe życie kobiety.

Pewnego dnia na masce swojego samochodu Anita znajduje pudełko z lalką. Jednak zupełnie nie zwraca uwagi na to wydarzenie. Następnie kilka miesięcy później poznaje Mikołaja, mężczyznę niemal idealnego. Opiekuńczość i ciągłe zainteresowanie Anitą, schlebiają kobiecie. W związku z tym między bohaterami nawiązuje się romans. Kobieta w tym związku rozkwita, ponieważ w końcu czuje się dowartościowana i atrakcyjna. Wkrótce jednak wychodzi na jaw, że Mikołaj starannie coś przed nią ukrywa.

Przypominamy, że nowość od Edyty Świętek będzie dostępna w sprzedaży od 28 maja bieżącego roku. Książkę pt. Dom lalek znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej, pięknej i beletrystyki. Autorka stworzyła niezwykle wciągającą historię o relacjach damsko-męskich. Dodała do tego szczyptę tajemnicy i rosnące napięcie i proszę bardzo! W ręce czytelniczek trafia powieść, która już od pierwszych stron intryguje i zaciekawia. Jeśli zatem poszukujecie dobrej książki na ciepłe, wiosenne dni, trafiłyście idealnie. Gwarantujemy, że prezentowany dziś tytuł zadowoli nawet najbardziej wymagające odbiorczynie. Sprawdźcie to same!

Przeczytaj także