Nowość od Dmitrija Glukhovsky’ego!

Nowość od Dmitrija Glukhovsky’ego. Tekst - kup na TaniaKsiazka.plTekst to nowość od Dmitrija Glukhovsky’ego, która zachwyci nie tylko miłośników dotychczasowej twórczości autora. Z pewnością większość z Was kojarzy to nazwisko, z kultową już powieścią pt. Metro 2033. Jednak autor na koncie ma znacznie więcej bestsellerowych książek z gatunku science fiction. Do tej pory kojarzony z tym odłamem literatury, teraz zupełnie zmienia kierunek. Po raz pierwszy Czytelnicy na całym świecie mają okazję zapoznać się z powieścią realistyczną, spod pióra Dmitrija Glukhovsky’ego. Książka swoją premierę będzie miała 6 grudnia bieżącego roku. Koniecznie sprawdźcie, co przygotował!

Nowość od Dmitrija Glukhovsky’ego – przyszłość jest teraz

Wyobraźcie sobie świat, w którym to smartfon staje się kopią zapasową Waszej duszy. Urządzenie służy za pamięć masową wszystkich najżywszych i najważniejszych wspomnień. Uśmiechnięte selfie czy krótkie filmiki uwieczniające krótkie chwile szczęścia. Ale to nie koniec świadectwa Waszego życia. Są przecież jeszcze maile z pracy i biznesowa korespondencja. SMS-y i wiadomości w komunikatorach to nie tylko miłosne wyznania, ale także żale, pretensje, łzy radości i rozpaczy, namiętne pożegnania i początki wielu znajomości. A historia przeglądarki? To dopiero szeroki przekrój Waszych obecnych zainteresowań.

Jak to jest żyć w czasach, kiedy to obraz i tekst grają najważniejszą rolę w relacjach międzyludzkich? Wasz smartfon to Wy. Jeśli dostanie się w niepowołane ręce, może stanowić broń niemal masowego rażenia. Złodziej z łatwością stanie się Wami, a rodzina i znajomi nie zauważą nic podejrzanego. A kiedy wreszcie zdadzą sobie sprawę, że coś nie gra, będzie już za późno. Nie tylko dla Was, ale i dla nich.

Ale zaraz, zaraz, chwilę… To przecież nie jest przyszłość. To rzeczywistość, w której przyszło Wam żyć.

Dmitry Glukhovsky stworzył niezwykłą powieść, która leży na pograniczu thrillera, kryminału, noir oraz dramatu. Opowiada o starciu pokoleń, niemożliwej miłości i niesprawiedliwej karze. A wszystko to dzieje się we współczesnej Moskwie i jej przedmieściach.

Nowość od Dmitrija Glukhovsky’ego pt. Tekst znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także