Nowość od Dana Browna – Początek!

Nowość od Dana Browna Początek - zobacz na TaniaKsiazka.plNowość od Dana Browna na polskim rynku pojawi się 3 października bieżącego roku. Nie ma wątpliwości, że wszyscy fani pisarza z niecierpliwością zacierają ręce. Książka ujrzy światło dzienne pod tytułem Początek i ponownie przedstawiać będzie przygody słynnego już Robertea Langdona. Gwarantujemy, że Brown po raz kolejny was zaskoczy. Najnowszą powieścią udowadnia, że wciąż jest w szczycie formy. I jeszcze długo będzie zachwycał Czytelników wciągającymi sensacjami. Koniecznie sprawdźcie to sami!

Nowość od Dana Browna – porządna dawka zagadek i sensacji

Główny bohater, Robert Langdon, udaje się w podróż do Bilbao w Hiszpanii. Profesor Harvardu ma zamiar wziąć udział w niezwykle intrygującym wydarzeniu. Całe przedsięwzięcie zaplanowane jest w ultranowoczesnym muzeum przez Edmonda Kirscha. Mężczyzna ma zamiar zaprezentować obecnym coś, co „na zawsze zmieni oblicze nauki”. Co ciekawe, ten 40-letni bilioner dwie dekady temu był jednym ze studentów Langdona. Teraz marzy tylko o tym, by świat dowiedział się o jego odkryciu, które pomoże odpowiedzieć na dwa fundamentalne pytania dotyczące ludzkości. Kirsch nie ma wątpliwości, że przygotowana prezentacja zrobi wrażenie nie tylko na byłym nauczycielu, ale również na wszystkich zgromadzonych.

Nie wszystko jednak idzie zgodnie z planem. Choć wydarzenie było dopracowane pod każdym względem, a jego organizacja osiągnęła najwyższy poziom, zostaje przerwane. W dodatku okazuje się, że odkrycia dokonane przez Kirscha mogą bezpowrotnie przepaść.

W tym momencie do akcji wkracza Robert Langdon. Korzystając z pomocy dyrektor muzeum, Ambry Vidal, musi odkryć sekret skrywany przez byłego studenta. Bardzo szybko okaże się, że zadanie to nie jest ani łatwe, ani bezpieczne dla ich życia. Czy zdążą? Czy uda się im się dotrzeć do przełomowego odkrycia, którego dokonał Kirsch? I czy tak naprawdę mężczyzna dokonał tego przełomowego odkrycia?

Przypominamy, że nowość od Dana Browna nosi tytuł Początek i w sprzedaży pojawi się 3 października 2017 roku. Fanów pisarza z pewnością nie trzeba dwa razy namawiać na sięgnięcie po tę powieść. Zachęcamy natomiast do tego gorąco wszystkich tych, którzy do tej pory nie mieli okazji zapoznać się z twórczością autora.

Książkę pt. Początek znajdziecie tutaj.

Przeczytaj także