Nowość od Carrie Elks już niebawem!

Nowość od Carrie Elks Wiosna w sercu - kup na TaniaKsiazka.plNowość od Carrie Elks to nie lada gratka dla wszystkich miłośniczek literatury kobiecej oraz obyczajowej. Nowa książka autorki pt. Wiosna w sercu na polskim rynku będzie dostępna od 14 kwietnia 2019 roku. Warto tutaj wspomnieć, że pisarka ma już na koncie powieść, która na całym świecie zdobyła uznanie tysięcy czytelniczek. Chodzi tu oczywiście o poruszającą historię pt. Miłość zimową porą. Teraz Elks przygotowała fankom niemniej wzruszającą i porywającą opowieść o miłości. Zainteresowane? Koniecznie sprawdźcie tę pozycję! Gwarantujemy, że nie pożałujecie.

Nowość od Carrie Elks – porywy serca, które trwają dłużej, niż jedna wiosna

Główną bohaterką powieści jest Lucy Shakespeare, prawniczka, która odnosi w życiu zawodowym same sukcesy. Ponadto to najstarsza i najbardziej opanowana z czterech sióstr. Dlatego też kobieta zawsze ma wszystko pod kontrolą, łącznie ze swoimi uczuciami. Chwilowe romanse i romantyczne uniesienia, trwające krócej, niż jedna wiosna, kompletnie jej nie interesują. Jednak opanowanie bohaterki zostaje wystawione na ciężką próbę, kiedy poznaje nieziemsko przystojnego Lachlana MacLeisha.

Lachlan zatrudnia Lucy, ponieważ potrzebuje, aby jego sprawą spadkową zajęła się osoba najlepsza w branży. I ostatnie, czego teraz potrzebuje mężczyzna, to romans. Jednak, kiedy poznaje Lucy, wie, że ta kobieta nie pozwoli mu skupić się jedynie na pracy. Wydaje się więc, że oboje stają przed trudnym zadaniem.

Bohaterowie starają się robić wszystko, by nie załamać swoich postanowień. Jednak obezwładniające przyciąganie wydaje się o wiele silniejsze od nich. Wspólnie podróżując przez Szkocję, Paryż i Nowy Jork zastanawiają się, czy czasem nie warto zaryzykować. Zaryzykować i oddać ster uczuciom. Czy tak poukładane osoby pozwolą sobie na utratę kontroli i zaufają uczuciu, które ich połączyło?

Przypominamy, że nowość od Carrie Elks pt. Wiosna w sercu będzie dostępna od 17 kwietnia bieżącego roku. Książkę znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej i obyczajowej. Gwarantujemy, że nawet najbardziej wymagające czytelniczki znajdą tu coś dla siebie. Nie zwlekajcie więc ani chwili i przekonajcie się o tym same!

Przeczytaj także