Nowość od Camilli Lackberg!

Nowość od Camilli Lackberg Złota klatka - kup na TaniaKsiazka.plNowość od Camilli Lackberg to nie lada gratka dla wszystkich miłośników twórczości pisarki. Powody do zadowolenia mają także wielbiciele thrillerów psychologicznych i kryminałów skandynawskich. Najnowsza powieść szwedzkiej autorki pt. Złota klatka będzie dostępna na polskim rynku już od 19 kwietnia 2019 roku. To jednak nie koniec dobrych informacji. Okazuje się bowiem, że jest to pierwsza część zupełnie nowej serii! Tym samym czytelnicy mogą spodziewać się kolejnych historii z cyklu, a to zapewnia długie godziny doskonałej rozrywki. Nie bez powodu Camilla Lackberg została okrzyknięta niekwestionowaną mistrzynią szwedzkiego kryminału. Jeśli zatem do tej pory nie było Wam po drodze z twórczością tej pisarki, nadszedł idealny moment, by nadrobić zaległości. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Nowość od Camilli Lackberg – początek trzymającej w napięciu serii

Główną bohaterką książki jest piękna i inteligentna Faye, która w życiu ma wszystko. U jej boku trwa wspaniały mąż, wspólnie wychowują ukochaną córeczkę. A do tego zamieszkują luksusowy apartament w najlepszej dzielnicy Sztokholmu. Jednak, jak się okazuje, pozory potrafią doskonale mylić. Bo idealne życie kobiety to w rzeczywistości desperackie próby zadowolenia Jacka. Bohaterka, dręczona przez mroczne wspomnienia z Fjällbacki, coraz częściej czuje się jak zamknięta w złotej klatce. Faye nie może pozbyć się wrażenia, że poświęciła swoje ambicje na rzecz mężczyzny, który coraz bardziej się od niej oddala.

Pewnego dnia Jack i ich córka Julienne wybierają się na rejs łodzią. Jednak nie wracają z wycieczki. Wezwana policja odkrywa w mieszkaniu kałuże krwi, a podejrzenia szybko padają na męża Faye. Co przed nią ukrywa? Czy zabił własną córkę? Jedno jest pewne. Nic w życiu bohaterki nie będzie od tej pory już takie samo.

Przypominamy, że nowość od Camilli Lackberg będzie dostępna na polskim rynku od 19 kwietnia 2019 roku. Książkę pt. Złota klatka znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom thrillerów psychologicznych i literatury kryminalnej. Gwarantujemy, że nawet najbardziej wymagający odbiorca znajdzie tu coś dla siebie. Ponieważ autorka po raz kolejny udowadnia, że nie bez powodu nadano jej przydomek mistrzyni szwedzkich kryminałów.

Przeczytaj także