Nowość od Blanki Lipińskiej – Ten dzień!

Nowość od Blanki Lipińskiej Ten dzień - kup na TaniaKsiazka.plNowość od Blanki Lipińskiej to nie lada gratka dla wszystkich miłośniczek twórczości polskiej autorki. Jej najnowsza publikacja pt. Ten dzień będzie dostępna w sprzedaży od 14 listopada 2018 roku i przypadnie do gustu wielbicielkom literatury erotycznej i kobiecej. Poza tym warto wspomnieć, że prezentowana dziś książka to kontynuacja powieści pt. 365 dni, która w błyskawicznym tempie zyskała status bestsellera i stała się ogromnym hitem wśród czytelniczek. Jeśli więc erotyki to jeden z gatunków, który was interesuje, koniecznie zapoznajcie się z lekturami Blanki Lipińskiej. A ponieważ premiera najnowszej książki dopiero za miesiąc, macie czas, by sięgnąć po jej pierwszą część. To doskonała propozycja na deszczowe, jesienne wieczory.

Nowość od Blanki Lipińskiej – Ten dzień

Główną bohaterką powieści jest Laura Biel, której sycylijskie życie w końcu zaczęło przypominać bajkę. Przede wszystkim, dlatego że doczekała się hucznego wesela i przystojnego męża, który zrobił i oddałby dla niej wszystko. Poza tym pojawiła się także ciąża, mnóstwo prezentów i niewyobrażalny wręcz luksus: służba, samochody i nadmorskie rezydencje. Można by rzec, że wszystko jest idealnie. Gdyby nie fakt, że wokół tego kręcą się sami gangsterzy. A w powietrzu wisi nieokreślona zbrodnia. W dodatku ktoś stale próbuje porwać i zabić Blankę, a jej przyjaciółka, Ola, ślepo podąża jej śladem. Okazuje się, że bycie żoną najniebezpieczniejszego mężczyzny na Sycylii wcale nie jest najłatwiejsze. A już wkrótce Laura przekona się o tym bardzo boleśnie.

Nowość od Blanki Lipińskiej to nie tylko przyjemne love story, które czyta się przed snem na dobranoc. To fabuła pełna zaskakujących zwrotów akcji: ucieczek, pogoni, zdrad, walk o honor, śmiertelnego niebezpieczeństwa. Książka opowiada o tym, jak łatwo się zakochać i równie łatwo zniszczyć sobie życie. Każdy rozdział zaskakuje i nic nie jest oczywiste – poza ostrym seksem i grą, w której nie ma ani złych, ani dobrych  bohaterów.

Przypominamy, że powieść pt. Ten dzień będzie dostępna od 14 listopada bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy tę historię wszystkim miłośniczkom opowieści erotycznych i literatury kobiecej.

Przeczytaj także