Nothing less – nowość od Anny Todd!

Nowość od Anny Todd Nothing less - sprawdź na TaniaKsiazka.plNothing less – taki tytuł nosić będzie nowość od Anny Todd. Książka pojawi się na polskim rynku już 12 czerwca bieżącego roku. Autorka skradła serca milionów Czytelniczek na całym świecie. Wszystko za sprawą słynnej serii After.

Nie wątpimy, że i tym razem z chęcią sięgniecie po najnowszą książkę autorstwa Anny Todd. Zachęcić Was może fakt, że Nothing less to już drugi powrót, po powieści pt. Nothing more, do bohaterów z bestsellerowej sagi. Co tym razem pisarka przygotowała swoim bohaterom? Jakie czekają ich przygody i niespodzianki? Koniecznie sprawdźcie sami!

Nowość od Anny Todd – gorąca, czerwcowa zapowiedź

Główna bohaterka, Nora, z dnia na dzień wzbudza coraz większe zainteresowanie Landona. Niestety mężczyzna nie ma szczęścia. Przezorna dziewczyna trzyma się na dystans, gdyż uważa, że ich związek nie ma szansy na przetrwanie. W tym samym czasie na horyzoncie pojawia się nowe zagrożenie.

W życiu dwojga bohaterów pojawia się była dziewczyna Landona, Dakota, która obecnie żałuje rozstania z nim. Ma ona zamiar bez skrupoułów wykorzystać nadarzającą się okazję, by ponownie usidlić mężczyznę. Wszystko przez ciężką chorobę ojca, która uświadomiła dziewczynie, że Landon to jedyna, bliska jej osoba. Pojawia się jednak jedno ważne i zasadnicze pytanie. Czy są wstanie odbudować swój związek po tym, co między nimi zaszło?

Przed Landonem niezwykle trudna decyzja, która wpłynie na losy wszystkich bohaterów. Musi wybrać między dawną miłością i próbą odbudowy ich związku, a tajemniczą Norą, która zmaga się z demonami przeszłości. Jaką podejmie decyzję? Czy wróci na dobrze znany sobie grunt, czy może jednak zaryzykuje i pomoże odnaleźć Norze szczęście i spokój?

Przypominamy, że najnowsza powieść Anny Todd pt. Nothing less w sprzedaży pojawi się już 12 czerwca 2017 roku. Znajdziecie ją tutaj. Wszystkich, którzy do tej pory nie mieli jeszcze szansy zapoznać się z twórczością autorki, zachęcamy do nadrobienia zaległości. Teraz właśnie nadarza się idealna okazja, by przekonać się, że miliony sprzedanych egzemplarzy oraz międzynarodowy sukces pisarki to nie kwestia przypadku.

Przeczytaj także