Nowość od Alicji Sinickiej już jest!

Obserwatorka - kup na TaniaKsiazka.plNowość od Alicji Sinickiej to nie lada gratka dla wszystkich miłośniczek twórczości polskiej autorki. Jej najnowsza powieść pt. Obserwatorka jest już dostępna w sprzedaży i cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród odbiorczyń. Trudno się temu dziwić. W końcu Sinicka jak nikt potrafi w swoich powieściach zaintrygować, wzbudzić ciekawość i sporo namieszać. W związku z tym w jej historiach nie ma miejsca na nudę, a z rozdziału na rozdział jest coraz więcej niepewności i mrocznego klimatu. Tym samym, jeśli do tej pory nie było wam po drodze z twórczością tej pisarki, dziś macie idealną okazję, by nadrobić zaległości!

Nowość od Alicji Sinickiej – Obserwatorka

Głównymi bohaterami powieści są Iza i Arek. Dawni znajomi, których życie znacznie od siebie oddaliło. Jednak jedno z osiedli w Oławie to miejsce, którego nigdy nie zapomnieli. Mimo wielu zmian w życiu i upływu czasu. Ponieważ to właśnie tam narodziła się niezwykła przyjaźń między dziewczyną z ubogiej rodziny a dzieckiem sukcesu. Jednak życie pisze różne scenariusze, a los nie zawsze jest łaskawy. Tym samym niegdyś najlepsi i nierozłączni przyjaciele, dziś są praktycznie obcymi sobie ludźmi.

Wkrótce jednak spotykają się ponownie. Izba przyjęć w oławskim szpitalu. Doktor Arkadiusz Milski całkiem niedawno w wypadku stracił ukochaną. Podczas jednej ze swoich zmian przyjmuje pacjentkę, która wydaje mu się być kimś znajomym. Z niemałym trudem w końcu dociera do niego, że to Iza, jego przyjaciółka z młodości. Na izbę przyjęć kobieta trafia z licznymi śladami pobicia. Już niebawem między tym dwojgiem rodzi się uczucie, które niegdyś nie miało prawa bytu. Jednak kiedy wszystko wydaje się układać po ich myśli, na horyzoncie pojawia się kolejne zagrożenie. Bohaterka jest nękana dziwnymi wiadomościami z Facebooka, a pod jej drzwiami w tajemniczy sposób pojawiają się róże.

Co wspólnego z całą sytuacją ma Arkadiusz? Czy Iza na pewno może czuć się bezpieczna w ramionach dawnego przyjaciela?

Przypominamy, że nowość od Alicji Sinickiej pt. Obserwatorka jest już dostępna w sprzedaży. Prezentowaną dziś książkę znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy!

Przeczytaj także